// ۱۳ مهر ۹۶ ، ۲۳:۵۵

در سال های اخیر بنگاه اهدای تخمک و اسپرم تاسیس شده است تا خانواده هایی که دوست دارند فرزند زیبا و با هوش داشته باشند و یا ژن ضعیف و زشت خود را اصلاح کنند از طریق این بنگاه تخمک دریافته و با مبلغ قابل توجهی این تخمک ها خریداری کرده و فرزندان زیبا و با هوش به دنیا می آورند. 

افراد مشهور و یا کسانی که زیبا و خاص هستند نیز تخمک خود را با مبلغ هنگفت به این بنگاه اهدای تخمک فروخته و از این راه سود زیادی به جیب می زنند.

بنگاه ” اهدای تخمک از مانکن های زیبا و زنان زیبا رو و افراد با هوش دعوت به همکاری کرده تا تخمک خود را به این بنگاه واگذار کنند.

پدیده خرید و فروش تخمک برای زیبا شدن فرزند

خرید و فروش تخمک زنان خوشگل

رابین ماری” یکی از مانکن های زیبارو می باشد که چند سال است با این بنگاه کار کرده و تا به حال چند بار تخمک خود را اهدا کرده است.

این جوان ۲۸ ساله دارد و از این پول و سرمایه خوبی را به جیب زده است. وی هر بار تخمک خود را ۳۰ هزار دلار فروخته و حسابی سود کرده است.

پدیده خرید و فروش تخمک برای زیبا شدن فرزند

خرید و فروش تخمک زنان خوشگل

مدل جوان از این کار خود بسیار راضی است و می گوید این بهترین راه کسب درامد است و من خوشحالم و همین که دوست دارم به افداد زیبا در جهان افزوده شود و من کمک شایانی به این هدف می کنم.

تنها امکان ارسال نظر خصوصی وجود دارد
تجدید کد امنیتی
نظر شما به هیچ وجه امکان عمومی شدن در قسمت نظرات را ندارد، و تنها راه پاسخگویی به آن نیز از طریق پست الکترونیک می‌باشد. بنابراین در صورتیکه مایل به دریافت پاسخ هستید، پست الکترونیک خود را وارد کنید.