// ۰۵ فروردين ۰۳ ، ۱۵:۵۷

روش های نوین درمان ریزش مو و جوانسازی صورت

متدها و راهکار های تقویتی

در مواردی که با گستردگی وسیعی از ریزش مو رو به رو نیستید و تنها قسمت های کوچک و منطقه ای از سر دچار ریزش مو شده اند و هنوز فولیکول های سر تماماً ضعیف و تخریب نشده اند و برگشت پذیر هستند می توان تحت نظارت و مشاوره متخصصین مربوطه با شیوه های تقویتی و بدون انجام عمل کاشت مو ، خالی شدن و کم پشتی نواحی مورد نظر را با روش های متفاوت و متعددی برطرف ساخته و از ریزش موی مجدد آن ها پیشگیری نمود. این روش های تقویتی عبارتند از :

درمان ریزش مو با ویتامین درمانی :

یکی از متد درمانی می باشد که طی آن انواع ویتامین های ضروری جهت تغذیه و بهبود موهای سر به کار گرفته می شود و می بایست زیر نظر و مشاوره متخصص مربوطه انجام و استفاده شود.

درمان ریزش مو با مزوتراپی مو :

یک راهکار مکمل ، فوری و جدید است. طریقه ی درمان به شکل تزریقی بوده و در نواحی و قسمت های تحت درمان عملکرد آن به این صورت است که از محلول ها و داروهای تزریقی نظیر انواع پروتئین ها ، ویتامین ها ، هورمون های رشد ، آنزیم ها و آنتی اکسیدان ها و موادی که سبب بهبود خون رسانی در سطح سر خواهند شد. بهترین مزوتراپی مو به تحریک فولیکول ها و تغذیه مو ها کمک خواهند کرد بهره گرفته می شود تا به تدریج عمل رویش مجدد موها و تقویت ضخامت موها ، ترمیم ساختار مو نواحی تحت درمان انجام گیرد.

درمان ریزش مو با روش PRP :

PRP یا سلول درمانی و یا پلاکت درمانی در حقیقت محصولی خونی است که بر طبق آن عوامل رشد پلاکت های خون یا یاخته های بنیادی که غیرفعال و یا در فاز استراحت فرورفته اند را تحریک می سازد که این تحریک سبب می گردد تا جوانی و سلامت دوباره به پوست و مو بازگردد. به بیانی دیگر موجب خواهد شد تا از ریزش مو پیشگیری و در حالاتی سبب رویش مجدد موها شود.

کاشت مو

بعضی مواقع در شماری از بیماران گستردگی ریزش مو بسیار بوده و تنها به نواحی و مناطق کمی محدود نمی شود و راهکارهای تقویتی نتایج رضایت بخش و موثری را برای آنان در پی نخواهند داشت. در این صورت شخص در این حالت به عمل کاشت مو اقدام می نماید. وضعیت کاشت موی هر شخص به بانک مو و بخش اهدا دهنده وابسته است. به گونه ای که هر اندازه بانک مو و قسمت اهدا دهنده ی خوب و قوی باشد ، کاشت مو و گستردگی پیوند زیادتری را در بر خواهد گرفت.

ژل جوانساز

ژل جوانساز چیست؟

در زمینه جوانسازی و زیبایی لب، محصولاتی مانند “فیلر” یا “ژل هیالورونیک اسید” معمولاً مورد استفاده قرار می گیرند.

ژل جوانساز لب یک نوع ژل زیبایی در بازار معرفی می شوند. این ژل برای افزایش حجم، فرم لب و کاهش چین و چروک لبها که نتیجه آن جوانسازی لب است، استفاده می شوند.

معمولاً اسید هیالورونیک، که یک ماده طبیعی در بدن است و از طریق تزریق به لبها تحت پوستی تزریق می شود، به عنوان یکی از اصلی ترین مواد مؤثر در این نوع محصولات استفاده می شود. بهترین ژل زیر چشم به طور موقت به لبها حجم می دهد و آنها را جوان تر و پرتر نمایان می کنند.

لطفاً پیش از استفاده از هر محصول یا روشی برای جوانسازی لب، به مشاوره یک پزشک زیبایی مراجعه کنید. تا راهنمایی حرفه ای در مورد محصولات مناسب و روش های اجرایی را دریافت کنید. و از عوارض و ریسک های مرتبط با هر روش مطلع شوید.

این روش به عنوان یکی از روش های غیرجراحی و پرطرفدار در زمینه زیبایی لب ها شناخته می شود.

مزوژل چیست؟

مزوژل یک درمانی است سالم و البته ایمن که جدیدترین نوع درمان محسوب می گردد. همچنین می توان گفت دارای موادی مانند اسید هیالورونیک ، آنتی اکسیدان ، مواد معدنی و ویتامین ها هستند که اصلی ترین ماده موجود را اسید هیالورونیک می توان گفت که باعث از بین بردن چروک های روی پوست می شوند که به صورت عمیق قرار گرفته اند.

 همیچنین می توان گفت این کوکتل ها گوناگون هستند و در مارک های مختلف وارد بازار می شوند و در جوانسازی پوست تاثیر فراوانی دارند. حالا که با مفهوم مزوژل آشنا شدید بهترین مارک های مزوژل کدام اند؟ را معرفی می کنیم تا بدانید که هر کدام برای چه کاری و چه نواحی مورد استفاده قرار می گیرند.

منبع:

nikmedco.com

 

تنها امکان ارسال نظر خصوصی وجود دارد
تجدید کد امنیتی
نظر شما به هیچ وجه امکان عمومی شدن در قسمت نظرات را ندارد، و تنها راه پاسخگویی به آن نیز از طریق پست الکترونیک می‌باشد. بنابراین در صورتیکه مایل به دریافت پاسخ هستید، پست الکترونیک خود را وارد کنید.