// ۱۰ مرداد ۹۶ ، ۱۰:۵۰

شواهد جدید نشان می‌دهند که شرکت تسلا آماده عرضه یک آپشن جدید برای خودروهای تسلا مدل S و تسلا مدل X شده است. 

هر دوی این خودروها در حال حاضر یک باتری ۹۰ کیلووات‌ساعتی دارند اما تسلا می‌خواهد برای آن‌ها باتری‌های ۱۰۰ کیلووات‌ساعتی ارائه کند. این اقدام می‌تواند برد خودرو تسلا مدل S را به ۳۸۰ کیلومتر برساند.

پیش از این در ماه مارس یکی از هواداران شرکت تسلا در نرم‌افزارهای این شرکت به کد «P100D» برخورد کرده بود. آن زمان هم گفته شد که P یک مدل رده‌بالا از خودروهای این شرکت را نشان می‌دهد و شماره ۱۰۰ در این کد به ظرفیت باتری جدید اشاره دارد.

اخبارخودرو,خبرهای خودرو,تسلا ,شرکت تسلا

شرکت تسلا

همچنین یکی از تبلیغات شرکت تسلا که خودروی این شرکت را در زیر یک گرافیتی عدد ۱۰۰ نشان می‌داد باعث حرف و حدیث‌هایی شد و برخی از کاربران در آن مورد هم به این نکته اشاره کردند که این عدد ۱۰۰ مربوط به باتری جدید این خودروها است اما تسلا این موضوع را تکذیب کرد و اعلام کرد که عدد ۱۰۰ به معنای کامل بودن و ۱۰۰ درصدی بودن خودرو بوده است. به هر حال اخباری که جدیدا از طریق موسساتی که مجوزهای لازم را به خودروهای تسلا می‌دهند منتشر شده نشان می‌دهند که این باتری‌ها افزایش ظرفیت پیدا کرده و باید در انتظارخودروهای مدل S و مدل X با آپشن باتری ۱۰۰ کیلووات‌‌ساعتی باشیم.

تنها امکان ارسال نظر خصوصی وجود دارد
تجدید کد امنیتی
نظر شما به هیچ وجه امکان عمومی شدن در قسمت نظرات را ندارد، و تنها راه پاسخگویی به آن نیز از طریق پست الکترونیک می‌باشد. بنابراین در صورتیکه مایل به دریافت پاسخ هستید، پست الکترونیک خود را وارد کنید.