// ۰۷ دی ۹۶ ، ۱۱:۲۲

وارد رابطه عاطفی شدن در دنیای هالیوود موضوعی کلیشه ای و تکراری است که گاهی اوقات حوصله انسان را سر می برد؛ هرچند خوراک خوبی برای نشریه های زرد و کسانی که به اخبار سلبریتی ها علاقه دارند فراهم می سازد. در دنیای هالیوود هیچ چیز ثابت نیست، نه جایگاه، نه اعتبار، نه شهرت و البته نه روابط عاشقانه و ازدواج. هر ساله شاهد ازدواج ها، طلاق ها، خیانت ها، شایعات و نامزدی های جنجال برانگیزی در هالیوود هستیم. بدین ترتیب جای تعجب ندارد که برخی از چهره های هالیوودی در طول کمتر از یک دهه با تعداد افرادی بیش از جمع انگشتان دستشان وارد رابطه شوند که قاعدتاً هیچ یک دوام چندانی ندارد. اما آیا تابحال با خود فکر کرده اید که بازیگران زن مورد علاقه شما در دنیای هالیوود چند بار نامزد کرده اند؟ برای پاسخ به این سوال با ادامه متن همراه باشید.

۱۲- اسکارلت جوهانسون- ۱۳ مورد

در ماه می ۲۰۱۷ اسکارلت جوهانسون بار دیگر تنها شد و جالب این که وی هر بار تنها می شود بر جذابیتش افزوده می شود و شایعه نیز وی را رها نمی کند. اما نکته جالب تر این است که وی تاکنون ۱۳ شریک زندگی داشته است و بدون شک این رکورد در ادامه افزایش نیز خواهد یافت.

۱۱- جنیفر لوپز- ۱۳ مورد

شاید این تعداد شریک زندگی برای کسی مانند جنیفر لوپز که به تغییر ذائقه سریع در زندگی مشترک معروف است رقم کمی باشد. علاوه بر این وی در عرض یک هفته ارتباط خود با دریک را قطع کرده و زندگی مشترکی را با الکس رودریگز آغاز کرد. وی تاکنون ۳ بار به طور رسمی ازدواج کرده و هر سه بار نیز طلاق گرفته است.

۱۰- جنیفر آنیستون- ۱۳ مورد

شاید عدد ۱۳ برای بسیاری از بازیگران زن هالیوودی عدد خوش شانسی باشد. در هر صورت جنیفر آنیستون اکنون ازدواج کرده و تعداد شرکای زندگی او فعلا متوقف مانده است.

۹- اما واتسون- ۱۴ مورد

اما واتسون همیشه شرکای زندگی اش را از بین مردان انگلیسی غیرمشهور انتخاب کرده است. او حتی برای مدتی با تام فلتون که با نام دارکو مالفوی نیز شناخته می شود نامزد بود.

۸- کامرون دیاز- ۲۳ مورد

بالاخره وارد محدوده ۲۰ تایی ها شدیم و اولین مورد نیز کسی جز کامرون دیاز معلم بد معروف نیست. او در تمام طول زندگی اش ۲۳ بار وارد رابطه عاطفی شده و اکنون زا بنجی مدن ازدواج کرده و زندگی شادی دارد.

۷- کیم کارداشیان- ۲۴ مورد

شاید انتظار داشتید در انتهای این لیست عضوی از خانواده جنجالی کارداشیان را ببینید اما کیم کارداشیان وقتی به عدد ۲۴ در رابطه هایش رسید ترجیح داد دیگر از رابطه های کوتاه مدت دست بکشد و با کانیه وست ازدواج کند. کیم کارداشیان همیشه نامزدهایش را از بین ورزشکاران یا رپرها انتخاب کرده است.

۶- بریتنی اسپیرز- ۲۵ مورد

بریتنی اسپیرز شاید یکی از جذاب ترین زنان هالیوودی باشد. او تاکنون با ۲۵ نفر وارد رابطه عاطفی شده و در این مدت روابطش با فراز و نشیب های بسیار و آسیب های روانی و جسمانی فراوان همراه بوده است.

۵- وینونا رایدر- ۲۵ مورد

وینونا رایدر مدت زمان نسبتاً طولانی است که در هالیوود فعالیت دارد. در این مدت وی با کسانی مانند مت دیمون و جانی دپ نامزد بوده است. به هرحال بر اساس عرف هالیوود داشتن ۲۵ مورد نامزدی در طی بیش از یک دهه حضور در حوزه سینما عدد زیادی نیز به نظر نمی رسد.

۴- ریحانا- ۲۶ مورد

ریحانا در سال های فعالیتش به عنوان یک خواننده ۲۶ شریک زندگی مختلف داشته است که از معروف ترین آن ها می تواند به دریک، جی زی، لئوناردو دی کاپریو و تعدادی دیگر از سلبریتی های مشهور اشاره کرد. عدد ۲۶ برای ریحانایی که مدت زمان زیادی از فعالیت او در هالیوود نمی گذرد عدد زیادی است و ملون بودن رفتار و ذائقه او نسبت به مردان را نشان می دهد.

۳- مدونا- ۳۲ مورد

این خواننده ۵۸ ساله که بعدها وارد عرصه بازیگری نیز شد اکنون مجرد است. اما در طول بیش از دو دهه فعالیت خود در دنیای هالیوود بیش از ۳۲ رابطه عاطفی داشته که هیچکدام دوام چندانی نداشته است.

۲- پاریس هیلتون- ۵۳ مورد

بله درست خوانده اید:۵۳ مورد! این سلبریتی هالیوودی یکی از کسانی است که خیلی زود وارد رابطه می شود جنجال و شایعه اطراف او و به خصوص در مورد زندگی شخصی اش دیگر امری طبیعی است. از میان شرکای زندگی پاریس هیلتون می توان به کید راک، اید فرولانگ و کریستیانو رونالدو اشاره کرد.

۱- لیندزی لوهان- ۷۶ مورد

۷۶ مورد رابطه عاطفی؟!! تصور کنید! لیندزی لوهان تنها در سال ۲۰۰۶ با ۱۴ مرد برای مدت کوتاهی نامزد بود پس این عدد می توانست بسیار بیشتر هم باشد اگر شهرت او به همان شکل ادامه می داشت.

تنها امکان ارسال نظر خصوصی وجود دارد
تجدید کد امنیتی
نظر شما به هیچ وجه امکان عمومی شدن در قسمت نظرات را ندارد، و تنها راه پاسخگویی به آن نیز از طریق پست الکترونیک می‌باشد. بنابراین در صورتیکه مایل به دریافت پاسخ هستید، پست الکترونیک خود را وارد کنید.

دیدگاه ها  ۱

  1. عرفان ... | ۰۷ دی ۹۶ ، ۱۳:۰۸ | لینک
    دنیای کامپیوتر:
    (بعضی از عکسا چرا نشان داده نمیشوند.لطفا یه بررسی انجام دهید)
    • | ۷ دی ۹۶، ۱۳:۵۳
      سلام...این مطلب یا مطالب دیگه؟