// ۲۶ آذر ۹۶ ، ۱۸:۵۹

در ابتدا که به این عکس نگاه می کنید آن را ترکیبی نامشخص و بی معنی از حیوانات بی سر و ته خواهید دید اما با دقت نگاه کردن به آن رفته رفته شکل های واضحی از حیوانات مختلف خود را به شما نشان خواهد داد. این تست ساده اطلاعات زیادی را در مورد نحوه فکر کردن و هوش شما خواهد گفت. بسته به حیواناتی که ابتدا در این تصویر می بینید شما ممکن است انسان منطقی و متفکر یا انسانی خلاق و شاد با تمایلات هنرمندانه بسیار قوی باشید. برای لحظاتی به این تصویر خیره شده و بر اساس حیوانی یا حیواناتی که در ابتدا می بینید جواب تست را در ادامه مشاهده کنید.

تست روانشناسی:اولین حیوانی که در تصویر می بینید کدام است؟ با چه سرعتی دیگر حیوانات را شناسایی می کنید؟ کدام حیوان و چند مورد از آن ها را با طور کامل شناسایی می کنید؟

.

.

.

.

ویژگی های شخصیتی:

پرنده: اگر اول از همه پرنده را به وضوح دیدید شما انسانی هستید به گشت و گذار علاقه زیادی داشته و به خوبی حرف زده و منظور خود را بیان می کنید.

خرچنگ: اگر ابتدا خرچنگ را دیدید شما انسانی شاد با حس شوخ طبعی مثال زدنی هستید.

پرنده و خرچنگ: کسانی که این دو حیوان را ابتدا در تصویر می بینند حساس بوده و با احساسات خود رابطه خوب و نزدیکی دارند.

اسب: کسانی که این حیوان را زودتر از بقیه حیوانات می بینند انسان های مستقل و با روح آزادی هستند.

دلفین: کسانی که دلفین را می بینند انسان های خلاق و هنرمندی هستند.

جوجه اردک ها: اگر قبل از همه متوجه جوجه اردک ها شدید، که البته بسیاری از افراد متوجه این دو دستکم در ابتدا نخواهند شد، بدانید که شما انسان ریز بین، با دقت، متمرکز، آرام و ساکتی هستید.

خرس: اگر قبل از همه متوجه خرس درون عکس شدید بدانید که شما رهبر به دنیا آمده اید و شخصیت قوی دارید و همه به شما اهمیت می دهند.

توله سگ: کسانی که قبل از همه توله سگ را می بینند انسان هایی مهربان هستند و همواره از دیگران حمایت و پشتیبانی می کنند.

سبک فکری:

این که شما با چه سرعتی دیگر حیوانات را در تصویر شناسایی کنید و یا این که توانسته اید چه تعدادی از آن ها را ببینید می تواند تاوان ذهنی و فکری شما را نشان دهد.

پرنده و خرچنگ: دیدن این دو حیوان با هم به تمرکز بر روی کنتراست نیاز دارد و اگر شما این دو را به سرعت تشخیص دادید باید بدانید که مغز شما اطلاعات را با سرعتی زیاد پردازش می کند و پیدا کردن ارتباطات و الگوها برای شما کار بسیار ساده ای است.

اسب: تشخیص این حیوان از بقیه سخت تر است ولی اگر این حیوان را به سرعت پیدا کردید باید بدانید که انسان متفکر و با دید و درک بالایی هستید.

دلفین: این تصویر به نوع متفاوتی از تفکر نیاز دارد. توانایی شما در آرام ماندن و خیره شدن به تصویر باعث می شود که این حیوان را به راحتی شناسایی کنید که نشان می دهد تفکر خلاقانه ای دارید و چیزهایی را می بینید که دیگران نمی بینند.

خرس: شخصی که این حیوان را قبل از همه تشخیص دهد اول از همه می توانید به تصویر بزرگ تر و موضوعات عمده نگاه کند و عموماً توجه زیادی به جزییات نداشته و نگرانی درباره جزییات نخواهد داشت.

هر چه تعداد حیوانات بیشتری را در زمان کمتری تشخیص دهید احتمال این که فردی با طرز فکر متنوع باشید بیشتر است. افراد دارای این نوع طرز تفکر گزینه های پردازشی متنوع تری دارند. اگر به محض خیره شدن به عکس ۴ حیوان را شناسایی کردید شخصیتی هستید که تفکر متنوعی دارد. افراد دارای چنین شیوه تفکری معمولاً خیلی زود یاد گرفته و مشکلات را با دقت و خلاقیت بیشتری حل می کنند.

تنها امکان ارسال نظر خصوصی وجود دارد
تجدید کد امنیتی
نظر شما به هیچ وجه امکان عمومی شدن در قسمت نظرات را ندارد، و تنها راه پاسخگویی به آن نیز از طریق پست الکترونیک می‌باشد. بنابراین در صورتیکه مایل به دریافت پاسخ هستید، پست الکترونیک خود را وارد کنید.