// ۲۴ آبان ۹۸ ، ۲۳:۳۹

به گزارش سایت تفریحی چفچفک برگرفته از روزیاتو : ستاره های مرد هالیوود قلب های زیادی را در سراسر دنیا به تسخیر خود در آورده اند. با این حال، بعضی از این ستاره ها از قرار معلوم هنوز موفق نشده اند نیمه ی گمشده ی خود را پیدا کنند.

گرچه بسیاری از این سلبریتی های مرد از زندگی مجردی خود لذت می برند، اما بعضی از آن ها صراحتاً اعتراف کرده اند که نگرانند هرگز عشق زندگی شان را پیدا نکنند. بعضی هم که سال ها است با زن محبوب شان زندگی می کنند، گفته اند نیازی به ازدواج رسمی نمی بینند.

در ادامه با سلبریتی های مرد هالیوودی ای آشنا خواهیم شد که هرگز ازدواج نکرده اند.

جان کیوسک

سلبریتی های مرد مجرد هالیوود

جان کیوسک ۵۳ ساله گرچه با سلبریتی های زن زیادی مثل اوما تورمن و جنیفر لاو هیوت رابطه داشته، اما از سال ۲۰۱۱ هیچ صحبتی درباره ی روابط عاطفی خود نکرده.

همچنینین بخوانید:

اکران مردمی اکسیدان برای حمایت از «یوز ایرانی»

با گران قیمت ترین حلقه های نامزدی دنیا آشنا شوید

در مصاحبه ای در سال ۲۰۰۹، وقتی از کیوسک درباره ی علت ازدواج نکردنش پرسیده شد، او گفت جامعه نمی تواند برای او تعیین کند که در زندگی چه کاری باید انجام دهد.

متیو پری

متیو پری بعد از بازی در سریال پرطرفدار «دوستان» (Friends) شهرتی جهانی پیدا کرد، اما از قرار معلوم او هنوز موفق نشده نیمه ی گمشده ی خود را پیدا کند. پری مدت کوتاهی در اواخر دهه ی ۱۹۹۰ با جولیا رابرتز و بعد هم با یاسمین بلیث، بازیگر آمریکایی، در رابطه بود و یک رابطه ی ۶ ساله هم از سال ۲۰۰۶ تا ۲۰۱۲ با لیزی کاپلان ، بازیگر آمریکایی داشت. این بازیگر مدتی هم با یک دانشجوی مد و فشن به نام ریچل دان، در رابطه بود، اما اینطور که گفته می شود حالا مجرد است و با کسی هم در رابطه نیست.

جان هم

جان هم و جنیفر وستفلت، بازیگر، نویسنده و کارگردان آمریکایی، بعد از ۱۸ سال رابطه در سال ۲۰۱۵ از یکدیگر جدا شدند. با این حال، گرچه بعضی از مردان جذاب و مجرد هالیوودی زندگی مجردی را پذیرفته اند، اما از قرار معلوم هم احساس چندان خوبی به این مسأله نداشت.

هم ۴۸ ساله در مصاحبه ای، مجرد بودن بعد از یک رابطه ی طولانی را بسیار سخت توصیف کرده بود.

با این حال، اینطور که گفته می شود او حالا با لیندزی شوکاس، تهیه کننده ی تلویزیون آمریکایی در رابطه است. شوکاس مدتی با بن افلک رابطه داشت.

اوون ویلسون

اینطور که گفته می شود اوون ویلسون ۵۰ ساله از مربی شخصی اش یک فرزند دارد. این زن زمانی که از ویلسون باردار شد هنوز متأهل بود، گرچه جدا از همسرش زندگی می کرد. ویلسون یک پسر ۷ ساله و یک دختر یک ساله هم از دو زنی که سابقاً با آن ها در رابطه بود دارد.

لئوناردو دیکاپریو

دیکاپریو از همان زمانی که نقش «جک» در فیلم مشهور «تایتانیک» (Titanic) را بازی کرد، قلب های زیادی را به تسخیر خود درآورد، اما از قرار معلوم هرگز نتوانسته عشق واقعی زندگی اش را پیدا کند.

این بازیگر با مدل های زیادی رابطه داشته. او حتی با ژیزل بوندشن سوپر مدل مشهور هم پیش از ازدواجش با تام بردی، بازیکن فوتبال آمریکایی، رابطه داشت. دیکاپریو به خاطر ارتباط با زنان بسیار جوان تر از خود با انتقاداتی رو به رو بوده. این بازیگر ۴۴ ساله حالا با کامیلا مورون، مدل ۲۲ ساله در رابطه است. با این حال، بعضی منابع گفته اند رابطه ی این زوج از روابط عاشقانه ی قبلی دیکاپریو جدی تر است.

زک افران

تنها رابطه ی عاشقانه ی زک افران با زنان مشهور در دوران حرفه ای اش که همه از آن خبر داشتند، با ونسا هاجنز بود. آن ها در سال ۲۰۱۰ بعد از ۸ سال رابطه از یکدیگر جدا شدند. گرچه از آن زمان شایعاتی درباره ی رابطه ی افران با تعدادی از سلبریتی های زن بوده، اما تا به حال هیچ کدام آن ها تأیید نشده. با این حال، افران فقط ۳۲ سال دارد و شاید هنوز آمادگی ازدواج را پیدا نکرده.

مایکل بی. جردن

این بازیگر هالیوودی تا به حال نه ازدواج کرده و نه حتی رابطه ی زیادی با زنان مشهور داشته. گرچه از وجود رابطه ای میان او و لوپیتا نیونگو، همبازی او در فیلم «پلنگ سیاه» (Black Panther)، صحبت شده بود، اما معلوم شد این چیزی بیشتر از یک شایعه نبوده. با این حال، مایکل بی . جردن قصد ندارد تا ابد مجرد بماند.

جردن یک بار در مصاحبه ای گقته بود یکی از بزرگ ترین ترس هایش تنها ماندن است و این در حالی است که فعالیت بیشتر در سینما باعث شهرت بیشتر می شود، مسأله ای که هم فرصت کمتری در اختیار می گذارد و هم گزینه های صادقانه برای یک ارتباط عاشقانه را کمتر می کند.

کریس ایوانز

کریس ایوانز ۳۸ ساله روابط عاشقانه ی جدی متعددی داشته، از جمله یک رابطه ی طولانی مدت با جسیکا بیل در دهه ی ۲۰۰۰ میلادی. با این وجود، او هرگز با زنی ازدواج نکرده. ایوانز رابطه ی پر فراز و نشیبی هم با جنی اسلیت، بازیگر آمریکایی داشت که در نهایت در سال ۲۰۱۸ برای دومین بار به پایان رسید. اینطور که گفته می شود ایوانز حالا مجرد است و با کسی هم در رابطه نیست.

رابرت پتینسون

رابرت پتینسون روابط عاشقانه ی زیادی با زنان سلبریتی داشته. گرچه رابطه ی او با کریستن استوارت، همبازی اش در مجموعه فیلم «گرگ و میش» (Twilight) بارها نقل محافل خبری شد، اما این بازیگر یک بار هم با موزیسینی به نام اف کی ای توییگز نامزد کرد اما آن ها در سال ۲۰۱۷ از یکدیگر جدا شدند.

پتینسون یک بار در مصاحبه ای از نارضایتی اش درباره ی توجه عمومی به روابط شخصی اش صحبت کرده بود. پتینسون معتقد بود وقتی پای مردم به روابط شخصی به میان می آید، عشق ارزشش را از دست می دهد و اگر این روابط، خصوصی نگه داشته شوند نتیجه ی بهتری به دست می آید. او سؤال درباره ی روابط شخصی را به شدت دور از ادب دانسته بود.

کریس پاین

کریس پاین ۳۹ ساله با الیویا مان، بازیگر آمریکایی و همینطور مدلی به نام دومینیک پیک در رابطه بوده. بعد از جدایی پاین از پیک در سال ۲۰۱۳، این بازیگر در مصاحبه ای گفته بود که در کار آن ها حفظ بعضی چیزها بسیار دشوار است.

اینطور که گفته می شود پاین حالا با یک بازیگر بریتانیایی به نام آنابل والیس در رابطه است.

جیک جیلنهال

جیک جیلنهال با زنان مشهور زیادی رابطه داشته، از جمله کریستن دانست، ناتالی پورتمن، ریز ویترسپون و تیلور سوییفت. جیلنهال به طور کلی علاقه ای به صحبت درباره ی زندگی شخصی اش ندارد و گرچه اینطور که گفته می شود یکی از آهنگ های تیلور سوییفت درباره ی او است، اما جیلنهال اطلاعات زیادی درباره ی زندگی عاشقانه اش در اختیار رسانه ها نمی گذارد. با این حال، او یک بار در مصاحبه ای در سال ۲۰۱۵ درباره ی علت ازدواج نکردنش با زنان قبلی زندگی اش بی پرده صحبت کرد.

جیلنهال در این مصاحبه گفت که فکر می کند احتمالاً فقط دچار ترس شده بود و گرچه زنان زیبا و فرصت های زیادی وجود دارد، اما او به تک همسری معتقد است و فکر می کند اگر فرد مناسب پیدا شود رابطه ادامه پیدا خواهد کرد.

جیمی فاکس

جیمی فاکس هرگز ازدواج کرده اما او ۶ سال با کیتی هولمز در رابطه بود. در سال ۲۰۱۶ وقتی هولمز با یک انگشتر الماس و جیمی فاکس با یک حلقه ی طلا دیده شدند، مردم تصور کردند که این زوج با هم نامزد یا ازدواج کرده اند. اما در همان زمان فاکس در مصاحبه ای به گمانه زنی ها پایان داد و اظهار کرد که آن ها باهم نه نامزد و نه ازدواج نکرده اند.

رایان گاسلینگ

رایان گاسلینگ سال ها است با اوا مندس زندگی می کند و این زوج دو فرزند هم دارند، اما هرگز به طور رسمی با یکدیگر ازدواج نکرده اند. گاسلینگ و مندس رابطه ی خود را به شدت خصوصی نگه داشته اند و چیز زیادی در اینباره بروز نمی دهند. گرچه بعضی منابع مدعی شدند این زوج پنهانی با یکدیگر ازدواج کرده اند، اما این ادعا هرگز تأیید نشده.

کیانو ریوز

کیانو ریوز که ظاهراً رابطه ی خود با الکساندرا گرنت، هنرمند آمریکایی را تأیید کرده، این روزها بسیار خبرساز شده. این بازیگر ۵۵ ساله روابط شخصی اش را به شدت خصوصی نگه می دارد و تا به حال ازدواج نکرده. گرچه برخی منابع مدعی بودند ریوز و وینونا رایدر در هنگام بازی در فیلم «دراکولا» (Dracula) تصادفاً به عقد هم درآمدند، اما هر دو به این ادعا تنها خندیده اند و قانونی بودن آن ازدواج را هرگز تأیید نکرده اند.

لطفا نظر خودتون رو راجب این مطلب با ما در میان بگذارید

منبع : روزیاتو

تنها امکان ارسال نظر خصوصی وجود دارد
تجدید کد امنیتی
نظر شما به هیچ وجه امکان عمومی شدن در قسمت نظرات را ندارد، و تنها راه پاسخگویی به آن نیز از طریق پست الکترونیک می‌باشد. بنابراین در صورتیکه مایل به دریافت پاسخ هستید، پست الکترونیک خود را وارد کنید.