// ۰۹ مرداد ۹۶ ، ۱۹:۵۱

این کامیون مخصوص کسانی است که سفرهای جاده‌‌ای را در حد فوق لوکس، راحت و تجملاتی دوست دارند.

تیونر لهستانی کارلکس دیزاین در همکاری با گروه صنعتی “اتوکونتنر”، یک کامیون بزرگ را به یک مدل لوکس، تجملاتی و منحصر به فرد تبدیل کرده‌‌اند.

به گزارش گروه خودروی عصر ایران به ” کاراسکوپ”، این کامیون به در این زمان خود بسیار تاثیرگذار و ظاهر شده و می‌تواند حس راحتی و آرامش را به مخاطبان و کاربران القاء کند.

کامیونی با امکانات یک خانه مجلل

کامیونی با امکانات یک خانه مجلل

شاید در نگاه اول استفاده از مواد درجه یک، روشنایی محیط، نورپردازی مناسب، محفظه بار و تلویزیون‌های بزرگ با کیفیت بالا بیشتر حس لوکس بودن را ذهن تداعی می‌کنند.

کامیونی با امکانات یک خانه مجلل

کامیونی با امکانات یک خانه مجلل

گروه کارلکس مواد با کیفیت و بخش‌های لمسی را تهیه کرده و گروه صنعتی اتوکونتنر به تهیه و ساخت بدنه و قسمت‌های سخت درونی می‌پردازد. 

کامیونی با امکانات یک خانه مجلل

کامیونی با امکانات یک خانه مجلل

تیوتنر کارلکس پیشتر خودروهای بزرگ دیگری را مانند ون‌های بنز را به شکلی کاملا لوکس طراحی کرده است. اما تفاوت زیادی بین این پروژه و دیگر پروژه کارلکس وجود دارد. ون‌های بزرگ طراحی شده توسط کارلکس بیشتر شبیه یک اداره لوکس طراحی شده‌اند، اما این کامیون مخصوص کسانی است که سفرهای جاده‌‌ای را در حد فوق لوکس، راحت و تجملاتی دوست دارند. 

کامیونی با امکانات یک خانه مجلل , کامیون با امکانات یک خانه

 کامیون با امکانات یک خانه

این یک خانه لوکس در جایی دور از خانه است که باعث می‌شود در یک سفر طولانی خسته‌ نشوید.

تنها امکان ارسال نظر خصوصی وجود دارد
تجدید کد امنیتی
نظر شما به هیچ وجه امکان عمومی شدن در قسمت نظرات را ندارد، و تنها راه پاسخگویی به آن نیز از طریق پست الکترونیک می‌باشد. بنابراین در صورتیکه مایل به دریافت پاسخ هستید، پست الکترونیک خود را وارد کنید.