// ۲۴ مرداد ۹۶ ، ۲۱:۳۷
خانه پدری ترامپ :کرایه خانه دوران کودکی دونالد ترامپ شبی ۷۲۵ دلار

خانه ۲۳۰ متر مربعی دوران کودکی دونالد ترامپ، رئیس جمهوری ایالت متحده آمریکا، که توسط پدر وی ساخته شده، با قیمت شبی ۷۲۵ دلار برای اجاره روی وب سایت Airbnb گذاشته است.

 

این خانه که در محله کوئینز نیویورک واقع شده است و ۵ اتاق خواب دارد، جائی است که آقای ترامپ تا ۴ سالگی به همراه خانواده اش در آنجا اقامت داشته است.

 

در بخش توضیحات این مکان نوشته شده که از زمان اقامت دونالد ترامپ تاکنون تغییر خاصی در این ساختمان ایجاد نشده است. آشپزخانه به منوال قبل باقی مانده و سبک عمومی خانه نشان دهنده سبک زندگی قدیم رئیس جمهور آمریکاست.

 

برای بعضی از مردم جالب است یک شب را در خانه ای سپری کنند که زمانی رئیس جمهورشان در آن جا زندگی می کرده است.

 

گفتنی است که پدر آقای ترامپ این بنا را در سال ۱۹۴۰ میلادی ساخته است. اما اخیرا آن را با قیمت ۲٫۱۴ میلیون دلار فروخت و خریدار، یک زن چینی است که خود را پشت عنوان «خانه کودکی ترامپ» مخفی کرده است.

 

این خانم در ماه ژوئن این ملک را برای اجاره آگهی می کند و در عرض ۲۴ ساعت، فردی حاضر می شود تابرای اقامت در آن ۴ هزار دلار برای یک ماه بپردازد. این در حالی است که خود مالک آن را با قیمت ۳۵۰۰ دلاری آگهی کرده بوده. یعنی رقمی معادل ۱۴ درصد بیشتر از درخواست وی.

 

همین امر باعث شده تا او خانه موردبحث را در وی سایت Airbnb برای کرایه آگهی کند.

 

برای دیدن تصاویر این ملک در ادامه با سیرسیرک همراه باشید.

 

این خانه ۵ اتاق خواب دارد.

صاحب خانه هیچ ربطی به رئیس جمهور ندارد.

آشپزخانه دست نخورده باقی مانده است.

۱۵ تختخواب در این ساختمان وجود دارد.

و دو عدد کاناپه ی تخت شو

عکس هایی از آقای ترامپ در سراسر خانه به چشم می خورند

صاحب خانه همچنین قابی از نقل قول های ترامپ را روی دیوار نصب کرده است.

در گوشه ای از ساختمان شاهد یک اتاق کار هستیم.

تنها امکان ارسال نظر خصوصی وجود دارد
تجدید کد امنیتی
نظر شما به هیچ وجه امکان عمومی شدن در قسمت نظرات را ندارد، و تنها راه پاسخگویی به آن نیز از طریق پست الکترونیک می‌باشد. بنابراین در صورتیکه مایل به دریافت پاسخ هستید، پست الکترونیک خود را وارد کنید.