// ۰۶ مرداد ۹۶ ، ۱۸:۵۳

زیباترین زنان جهان در کشورهای مختلف

 

زیباترین زنان جهان : بعضی از کشورها مردمی دارند که از نظر چهره و زیبایی از دیگر کشورها بهتر میباشند و در مقاله پیش رو ۱۵ کشور اولیه در اساس زیبایی را به شما معرفی می‌کنیم. ۱۹۵ کشور در جهان وجود دارد و مردم همه ی وقت بر سر اینکه کدام کشور زیباترین زنان جهان را دارد بحث وجدل می کنند. این سوالی هست که یک جواب دقیق یا منبعی برای ثابت ندارد زیرا هر فردی رویکرد متفاوتی به زیبایی دارد. شاید به بگویید زنی خوشگل هست اما از نظر دیگران این طور نباشد.

 

زنان کشورهای گوناگون نه تنها از نظر ظاهر بلکه خصوصیات‌ هم با یکدیگر متفاوت میباشند. ما بر اساس داده‌های جمع‌آوری شده فهرستی از کشورهایی تهیه کرده‌ایم که زیباترین زنان جهان را دارند.در ادامه لیست ۱۵ کشور که زیباترین زنان جهان را دارند آمده هست

 

 

زنان و دختران فیلیپین

 

 

499176304 parsnaz com زیباترین زنان جهان ( این 15 کشور زیباترین زنان و دختران را دارند ) + عکس

 

این کشور رتبه‌ی دوم بیش‌ترین برد ”چهار جشنواره‌ی بزرگ بین‌المللی زیبایی“ را دارد. آن‌ها هر سال یکی از مدعیان قدرتمند این جشنواره‌ها میباشند اما زیبایی فقط بخش کوچکی از فیلیپینی بودن هست. آن‌ها به دلیل ملاحت، مهربانی و ارزش‌های خانواده‌محورشان مشهور میباشند.

 

زنان انگلستان

 

1586962286 parsnaz com زیباترین زنان جهان ( این 15 کشور زیباترین زنان و دختران را دارند ) + عکس

 

امروزه بریتانیا تدریجی در حال تبدیل شدن به یک فرهنگ مختلط هست و به همین دلیل زنان بریتانیایی با ظاهر و رنگ‌های گوناگون دیده می شوند. این روزها بریتانیایی‌ها از برترین تولیدکنندگان مدل‌ها و سلبریتی‌های مشهور میباشند. آن‌ها بسیار تحصیل کرده میباشند سلیقه‌ی خوبی در مد دارند.

 

زنان و دختران زیبای استرالیا

 

1145894656 parsnaz com زیباترین زنان جهان ( این 15 کشور زیباترین زنان و دختران را دارند ) + عکس

 

زنان استرالیایی چهره‌های بسیار متفاوتی دارند. زیبایی آن‌ها محصول مهاجران مختلفی از سراسر جهان هست. آن‌ها عاشق مد میباشند و همه ی وقت به ظاهرشان دقت دارند. خوش‌مشرب،اجتماعی و سرگرم کننده میباشند.

 

زنان ایالات متحده کشور آمریکا

 

623839417 parsnaz com زیباترین زنان جهان ( این 15 کشور زیباترین زنان و دختران را دارند ) + عکس

 

به علت پیشرفت‌شان در حوزه‌های سلامت و فن‌آوری، میدانند چطور مراقب خودشان باشند و جذاب بمانند. وقتی به لس‌انجلس، میامی و نیویورک میروید، خیابان ها پر از آمریکایی‌های جذاب هست. آن‌ها با اعتماد به نفس، سرگرم‌کننده، مستقل و بسیار صمیمی میباشند.

 

دختران کانادا

963759157 parsnaz com زیباترین زنان جهان ( این 15 کشور زیباترین زنان و دختران را دارند ) + عکس

 

به علت چند فرهنگی بودن کانادا ، ترکیب زیبایی از ژن‌ها در آن پدیدار شده هست. زنان کانادایی با نزاکت، ورزش دوست و سرگرم کننده میباشند. هم‌چنین بسیار تحصیل کرده و مستقل میباشند. آن‌هاعاشق مد و مراقبت از خود میباشند تا موقر جلوه کنند.

 

زنان هلند

 

 زیباترین زنان جهان ( این 15 کشور زیباترین زنان و دختران را دارند ) + عکس

 

رتبه دهم به زنان هلندی تعلق دارد. زنان هلندی نه تنها جذاب بلکه قدبلند هم میباشند. قد متوسط در این کشور ۱۷۳ سانتی‌متر هست و بیش‌ترشان بلوند میباشند.

 

زنان ایتالیا

450636363 parsnaz com زیباترین زنان جهان ( این 15 کشور زیباترین زنان و دختران را دارند ) + عکس

 

یکی از برترین کلمات برای توصیف ایتالیایی‌ها ”با کلاس“ هست. بیشتر زن‌های ایتالیایی چشمانی قهوه‌ای دارند. در ایتالیا میتوانید زنان زیبای بلوند و سبزه را کنار هم مشاهده نمایید. آن‌ها به لباسپوشیدن و استایل‌شان اهمیت زیادی می دهند و به همین دلیل همه ی وقت با اعتماد به نفس و خوش ظاهر میباشند.

 

زنان ونزوئلا

 

1323942346 parsnaz com زیباترین زنان جهان ( این 15 کشور زیباترین زنان و دختران را دارند ) + عکس

 

این سرزمین از موهبت زنان جذاب برخوردار هست. جشنواره‌های ملکه‌ی زیبایی گواه آن هست. ونزوئلایی‌ها رکورد بردن بیش‌ترین تاج ملکه زیبایی را در اختیار دارند و همه ی وقت جزو برترین‌های این جشنواره‌ها میباشند. زنان ونزوئلایی اندامی کشیده و ظاهری خیره‌کننده دارند.

زنان و دختران روسیه

 

1623979637 parsnaz com زیباترین زنان جهان ( این 15 کشور زیباترین زنان و دختران را دارند ) + عکس

 

روسیه کشور برازنده‌ترین زنان جهان هست. بیش‌تر زنان روس قد بلند و مو های بلوند، چشمان آبی، استخوان‌های گونه‌ی برجسته و اندامی خوشگل دارند. راز این زیبایی ترکیب ویژگی‌های غربی و شرقی هست. آن‌ها با اعتماد به نفس، تحصیل کرده و قوی میباشند.

 

زنان کلمبیا

 

 زیباترین زنان جهان ( این 15 کشور زیباترین زنان و دختران را دارند ) + عکس

 

زنان کلمبیایی که عمده فاصله‌ای با ونزوئلا ندارند، بسیار خوشگل و جذاب میباشند. این زنان لاتینپوست برنزه‌ی طبیعی، مو های تیره و چشمانی خوشگل دارند. بیش‌تر آن‌ها بسیار مهربان، صادق و خانواده دوست میباشند.

 

زنان کشور آرژانتین

 

652814870 parsnaz com زیباترین زنان جهان ( این 15 کشور زیباترین زنان و دختران را دارند ) + عکس

 

زنان آرژانتینی خوش چهره میباشند و به زیبایی‌شان بسیار اهمیت می دهند. آن‌ها عاشق مراقبت ازپوست و موهای شان میباشند تا همۀ وقت} مسحورکننده به نظر برسند.

 

زنان دانمارک

 

 زیباترین زنان جهان ( این 15 کشور زیباترین زنان و دختران را دارند ) + عکس

 

زنان دانمارکی آن‌قدر خوشگل میباشند که رتبه چهارم را به خود اختصاص دهند. آن‌ها بلوند، ظریف و با قد متوسط میباشند. زنان دانمارکی پوست جذاب و چشمان آبی دارند که آن‌ها را جذاب‌تر می‌سازد. زنان دانمارکی با اعتماد به نفس و هدفمند میباشند.

 

زنان اکراین

 

1605555443 parsnaz com زیباترین زنان جهان ( این 15 کشور زیباترین زنان و دختران را دارند ) + عکس

 

آن‌ها شبیه زنان روسی اما زیباتر میباشند. همه ی وقت مراقب خود میباشند تا موقر و خوشگل جلوه کنند. حس شوخ طبعی زیادی دارند و نزدیک شدن به آن‌ها کار سختی نیست. همه ی‌ چیز آن‌ها بی‌نقص هست و به همین دلیل در رتبه‌ی سوم قرار دارند.

 

زنان برزیل

1930512867 parsnaz com زیباترین زنان جهان ( این 15 کشور زیباترین زنان و دختران را دارند ) + عکس

 

برزیل کشور زیباترین دختر جهان هست. بلوند یا سیاه فرقی نمیکند، هردو خوشگل میباشند. هردو ظاهری ورزشی دارند که آن‌ها را جذاب‌تر می کند. اندام و تناسب بدن برایشان بسیار مهم هست. آن‌ها تحصیل کرده اما بسیار اجتماعی میباشند. هاشق سفر کردن، رقصیدن و شرکت در آیین‌های سنتی و فرهنگی میباشند.

 

زنان و دختران زیبای سوئد

 

1628258395 parsnaz com زیباترین زنان جهان ( این 15 کشور زیباترین زنان و دختران را دارند ) + عکس

 

سوئد کشور الهه‌ها هست و به همین علت در رتبه اول قرار دارند. زیبایی آن‌ها غیرواقعی به نظر میرسد. آن‌ها قدبلند ظریف و بلوند میباشند. چشمان آبی، پوست روشن دماغ قلمی و چانه‌ی زاویه‌داردارند. عاشق مد میباشند اما آرایش غلیظ نمیکنند تا طبیعی‌تر به نظر برسند. زنان سوئدی ترکیبی از زیبایی و ذکاوت میباشند. آن‌ها فوق‌العاده باهوش و مستقل میباشند.

تنها امکان ارسال نظر خصوصی وجود دارد
تجدید کد امنیتی
نظر شما به هیچ وجه امکان عمومی شدن در قسمت نظرات را ندارد، و تنها راه پاسخگویی به آن نیز از طریق پست الکترونیک می‌باشد. بنابراین در صورتیکه مایل به دریافت پاسخ هستید، پست الکترونیک خود را وارد کنید.