// ۱۲ شهریور ۹۶ ، ۱۰:۵۹

تصاویر تکان‌دهنده از زندگی در اتاق‌های بسیار کوچک در ژاپن

 می‌توانید تصور کنید در فضاهای بسیار کوچک که حتی نمی‌توان در آنجا ایستاد زندگی کرد. با کجارو همراه باشید تا با زندگی شگفت انگیز برخی ژاپنی‌ها آشنا شوید.

تقریبا همه تصاویر هتل‌های کپسولی ژاپن را دیده‌اند و مقاله‌ای در مورد آن خوانده‌اند. اما این‌بار تصاویر حیرت‌آور وون کیم (Won Kim) چشمان ما را به مجموعه‌ی دیگری از محل زندگی‌های بسیار کوچک باز می‌کند؛ هتلی مخفی در توکیو که به عنوان مسافرخانه برای جهانگردان طراحی شده است. این عکاس برای اولین بار زمانی با این هتل آشنا شد که در ژاپن به جهانگردی مشغول بود، وی پس از دو سال برای عکاسی به این مکان مراجعه کرد. او چندین ماه در این هتل زندگی کرد، با ساکنین آشنا شد و از فضاهای گور مانندی که آنها منزل می‌نامند عکاسی کرد. تمام هتل در یکی از طبقات یک ساختمان اداری واقع شده است. کیم می‌گوید برخی از ساکنین میهمانان موقتی و دیگران به طور دائمی در این‌جا زندگی می‌کنند.

capsule-hotel-home-photography-enclosed-living-small-won-kim-japan-2

capsule-hotel-home-photography-enclosed-living-small-won-kim-japan-4

capsule-hotel-home-photography-enclosed-living-small-won-kim-japan-5

capsule-hotel-home-photography-enclosed-living-small-won-kim-japan-7

capsule-hotel-home-photography-enclosed-living-small-won-kim-japan-8

capsule-hotel-home-photography-enclosed-living-small-won-kim-japan-12

capsule-hotel-home-photography-enclosed-living-small-won-kim-japan-9   capsule-hotel-home-photography-enclosed-living-small-won-kim-japan-15
 

منبع boredpanda
تنها امکان ارسال نظر خصوصی وجود دارد
تجدید کد امنیتی
نظر شما به هیچ وجه امکان عمومی شدن در قسمت نظرات را ندارد، و تنها راه پاسخگویی به آن نیز از طریق پست الکترونیک می‌باشد. بنابراین در صورتیکه مایل به دریافت پاسخ هستید، پست الکترونیک خود را وارد کنید.