// ۱۰ مرداد ۹۶ ، ۰۹:۵۹

چند هفته پیش سوزوکی نسخهٔ فیس‌ لیفت شدهٔ کراس‌اوور SX4 خود را طی رویدادی در مجارستان رونمایی نمود اما نمایش عموی و رسمی این خودرو در نمایشگاه پاریس امسال صورت خواهد گرفت.به گزارش پدال,  کراس‌اوور کامپکت سوزوکی در این فیس‌ لیفت دستخوش تجدیدنظری نسبتاً کلی در طراحی خارجی شده است که البته عمدهٔ این تغییرات در قسمت جلو انجام‌گرفته است به‌گونه‌ای که دماغه، کاپوت، چراغ‌ها، جلوپنجره و سپر کاملاً تغییر کرده‌اند.

اخبارخودرو,خبرهای خودرو,سوزوکی

جلوپنجره کرومی و برجسته شده و تا حدودی به جلوپنجرهٔ ویتارا شباهت پیداکرده است درحالی‌که چراغ‌های جلو نیز به جلوپنجره متصل شده‌اند؛ اما وقتی به عقب خودرو نگاه می‌کنیم کمترین تغییرات به چشم می‌خورند به‌طوری‌که فقط تغییراتی جزئی در سپر و گرافیک داخلی چراغ‌ها اعمال‌شده است.

اخبارخودرو,خبرهای خودرو,سوزوکی

سوزوکی هنوز هیچ‌گونه مشخصات فنی رسمی از SX4 فیس‌ لیفت شده اعلام نکرده است اما گزارشات و تصاویر نشان می‌دهند که این خودرو به پیشرانهٔ جدید ۱٫۴ لیتری توربو Boosterjet سوزوکی که در مدل ویتارا ارائه‌شده است مجهز خواهد شد.

اخبارخودرو,خبرهای خودرو,سوزوکی

این موتور که در ویتارا ۱۴۰ اسب بخار قدرت و ۲۲۰ نیوتن متر گشتاور تولید می‌کند، در SX4 با هر دو سیستم انتقال قدرت دیفرانسیل جلو و چهارچرخ محرک در دسترس خواهد بود. همچنین احتمال ارائهٔ یک موتور ۱ لیتری توربو در این کراس‌اوور کامپکت ژاپنی وجود دارد درحالی‌که پیشرانهٔ دیزل ۱٫۶ لیتری آن بدون تغییر باقی خواهد ماند.

اخبارخودرو,خبرهای خودرو,سوزوکی

اخبارخودرو,خبرهای خودرو,سوزوکی

تنها امکان ارسال نظر خصوصی وجود دارد
تجدید کد امنیتی
نظر شما به هیچ وجه امکان عمومی شدن در قسمت نظرات را ندارد، و تنها راه پاسخگویی به آن نیز از طریق پست الکترونیک می‌باشد. بنابراین در صورتیکه مایل به دریافت پاسخ هستید، پست الکترونیک خود را وارد کنید.