// ۲۱ مرداد ۹۶ ، ۱۹:۰۲
تصاویر مفهومی که با دستکاری عکس ها خلق شده اند

برای مثال تبر، هویج، چاقو و … برای ما تصاویر و مفاهیمی بدیهی و آشنا هستند، اما زمانی که ببینیم دسته ی تبر یک شاخه ی درخت است که بر روی آن شاخه ی نورس دیگری به چشم می خورد اوضاع تغییر می کند و دیگر برای ما تصویر تبر همیشگی نخواهد بود.

جی. ام ناوارو یک مدیر هنری خلاق از اسپانیا است. او عکس ها را با فتوشاپ تغییر می دهد و بر ماهیت آنها دست می برد و سبک جدیدی را ابداع می کند. او می گوید که مفاهیم و ترکیب های بصری و رنگ ها او را خوشحال می کنند. او از اشیای ساده برای انتقال مفاهیم استفاده می کند. برای مثال تبر، هویج، چاقو و … برای ما تصاویر و مفاهیمی بدیهی و آشنا هستند، اما زمانی که ببینیم دسته ی تبر یک شاخه ی درخت است که بر روی آن شاخه ی نورس دیگری به چشم می خورد اوضاع تغییر می کند و دیگر برای ما تصویر تبر همیشگی نخواهد بود. در این گزارش ما مجموعه ای از آثار این هنرمند خلاق اسپانیایی را گِرد آورده ایم که خواهید دید. 
 
 

 

تنها امکان ارسال نظر خصوصی وجود دارد
تجدید کد امنیتی
نظر شما به هیچ وجه امکان عمومی شدن در قسمت نظرات را ندارد، و تنها راه پاسخگویی به آن نیز از طریق پست الکترونیک می‌باشد. بنابراین در صورتیکه مایل به دریافت پاسخ هستید، پست الکترونیک خود را وارد کنید.