// ۲۲ مرداد ۹۶ ، ۱۵:۴۸

آرایش کلمه ای است که بیشتر با خانم ها سروکار دارد و برای خانم ها به کار برده میشود، به معنی اضافه کردن است.


ناگفته نماند که  در ایران لغت آرایش را برای زنان و لغت پیرایش را برای مردان بیشتر استفاده می کنند.

آرایش عروس,آرایش کردن,آرایش صورت عروس
آرایش کردن از زمان های قدیم در میان مردم باب بوده است. آرایش کردن امری طبیعی به نظر می رسد، چراکه میل به زیباتر شدن در همه انسان ها در همه دوران ها وجود داشته است، دارد و خواهد داشت.


البته در زمان های مختلف و در قوم ها و فرهنگ های مختلف فاکتور های زیبایی بسیار متفاوت بوده لکن هدف افراد با هر فرهنگ و سبکی زیباتر شدن بوده است. در دنیای امروز نیز آرایش در فرهنگ ها و قوم های مختلف متفاوت می باشد.


باید بدانید که این تفاوت نسبت به گذشته بسیار کمتر شده است و حتی سبک های ترکیبی از دو فرهنگ مختلف با هم ترکیب میشوند و مورد استفاده آرتیسن های حرفه ای آرایش قرار می گیرد.


یکی از اتفاقات دنیای مدرن امروزه گذشتن از مرزها و محدودیت های گذشته است، که در زمینه مد و زیبایی این موضوع را می توان به طور گسترده تر  مشاهده کرد.


چه بسا هنگامی که صحبت از آرایش می شود به طور ناخودآگاه ذهن انسان به سمت بانوان جلب می شود.


لکن شما نیز این موضوع را تایید میکنید که همه خانم ها از تغییر دادن در لباس, آرایش مو, آرایش صورت و در کل مد لذت می برند.  خانم ها بر خلاف آقایان برای پوشش و ظاهر خود اهمیت زیادی قائل هستند و وقت بیشتری را برای زیباتر شدن صرف می نمایند.


این مسئله یعنی علاقه به زیبایی در زنان به صورت فطری و باطنی از ابتدای بشریت وجود داشته.


جشن، مهمانی و یا مراسم عروسی که به آن دعوت می شوید به هیچ وجه به اندازه مراسم عروسی خودتان خاص و مهم به حساب نخواهد آمد.


درواقع زیباترین عروس بودن برای هر دختری به عنوان یک آرزوی بزرگ و خیلی مهم به شمار می رود . پس سعی کنید تا در این شب در مقابل چشمان دیگران بهترین، زیباترین و جذابترین باشید.


منبع: سایت عروس

تنها امکان ارسال نظر خصوصی وجود دارد
تجدید کد امنیتی
نظر شما به هیچ وجه امکان عمومی شدن در قسمت نظرات را ندارد، و تنها راه پاسخگویی به آن نیز از طریق پست الکترونیک می‌باشد. بنابراین در صورتیکه مایل به دریافت پاسخ هستید، پست الکترونیک خود را وارد کنید.