// ۲۱ آذر ۹۶ ، ۱۳:۰۱

۱- غار یخی

شما به دنبال گرمای محبت و امنیت هستید و ارزش های اخلاقی و رفتاریتان را ارج می نهید. شما از چیزی هایی مانند شاد نبودن، تنهایی و یاس واهمه دارید. ترسیدن از این غار یک فاکتور مثبت نیز هست زیرا نشان می دهد که شما به نقطه ی خوبی در زندگیتان رسیده اید زیرا واقعیت درونی خود را پیدا کرده و دریافته اید که مشکل خاصی نداشته و می دانید که چه چیزی شما را خوشحال می کند. گنجی که شما به دنبال آن هستید عشق است.

تعادل و توازن درونیتان شما را در شرایط خوبی برای لذت بردن و ارزش دادن به یک رابطه عاشقانه قرار می دهد زیرا شما سعی دارید افرادی که ذهنیت مشابهی با شما دارند را جذب نمایید. به عنوان یک انسان شاد، شما به دنبال رابطه ای هستید که شما را شادتر از قبل سازد. حتی اگر با کسی رابطه ی عاطفی داشته باشید نیز در روابط خانوادگیتان، در میان دوستانتان و یا با همکارانتان دنبال عشق و شادی بیشتری هستید.

۲- تونل تاریک

تونل تاریکی شبیه این مانند یک ایستگاه مترو متروکه است و برای این که هر کسی را دچار ترس کند چیزی کم نخواهد داشت. همچنین این انتخاب می تواند نشان از این باشد که شما در حال یک سفر روحانی و روانی به سر می برید. آب تاریکی که در ورودی تونل به چشم می خورد  نشانه ی افکار و شرایط روانی شماست که می تواند تیره و تار باشد. این آب همانند تفکرات شما نیاز به تمیز کردن دارد به همین دلیل است که تونل به جای محدود کننده بودن به یک ورودی یا آغازگر چیزی شباهت دارد. آب گل آلود و تیره به مشکلاتی که در حال حاضر با ان دست و پنحه نرم می کنید دلالت دارد.

انتخاب کردن این ورودی بدین معناست که شما به دنبال نوعی اعتماد به نفس هستید تا احساس درونیتان را ابراز نمایید. شما به یک خروجی زبانی برای بیان کردن احساساتتان نیاز دارید زیرا این تنها راه حل کردن مشکلاتتان است و این کاری است که برای شما مشکل به نظر می رسد. به یاد داشته باشید که چنین تفکری می تواند بسیار مثبت باشد و شما را به سمت نتایجی مثبت سوق خواهد داد. همانطور که گفته می شود در انتهای یک تونل تاریک همیشه روشنایی وجود خواهد داشت.

۳- ساختمان متروکه

انتخاب این ورودی بدین معناست که شما قوه تحلیل بسیار قوی دارید و بسیار باهوش هستید. شما بر اساس ارزش های اخلاقی و رفتاری زندگی می کنید اما استانداردهای بالای شما باعث می شود که از دیگران انتظار داشته باشید مانند شما رفتار کنند. آجرها نماد دیوارهای عاطفی و روحی هستند که شما دور خود ساخته اید اما ماهیت شخصیتی شما باعث شده که نزدیک شدن دیگران به شما برایشان سخت شود. آجرهای در حال فرو رریختن و نمای لرزان بیرونی نشان می دهد که شما در عمق وجودتان دوست دارید که این دیوارهایی که دور خود ساخته اید را فرو بریزید.

گنجی که شما بدنبال آن هستید این است که با کسی که شخصیت بسیار عمیقی دارد ارتباط پیدا کنید اما لازم نیست که این شخص یک روشنفکر یا انسان متفکر باشد بلکه یک شخص عاطفی را ترجیح می دهید. زمانی که با شخصی که با شما همفکر است به درک عاطفی مشترک بالایی برسید احساس کامل بودن و رضایت خواهید کرد.

۴-کلبه متروکه

اگر این تصویر مانند یک کابوس برایتان باشد پس باید بدانید که این یکی از مهم ترین و اولین ترس هایتان است که باید بر آن غلبه کنید. شما انسانی صمیمی و خودمانی هستید که آمادگی عشق ورزیدن به دیگران را در هر زمانی دارید زیرا عشق عمیقی در وجود شما برای فداکاری و بخشش به دیگران وجود دارد. شما شجاع و البته مهربان و بخشنده هستید. دوست دارید از خانواده و دوستانتان محافظت کنید و نیازهای آن ها را در حد توان برطرف خواهید کرد. این خانه در حال ویرانی دقیقاً در نقطه مقابل این احساسات قرار دارد زیرا این خانه نماد شکست در دستیابی به یک خانه وخانواده شاد و خوشحال است. شما از وارد شدن به آن واهمه دارید زیرا فضای ناشاد و ویران درون این خانه می تواند قلب شما را بشکند و به طور عمیق و ناگهانی شما را غمگین سازد.

چیزی که به دنبال آن هستید ثروت است زیرا با ثروت می توانید نیازهای مادی کسانی که دوستشان دارید را برآورده سازید. شما باید برای بدست آوردن ثروت تلاش کرده و پس انداز کنید. به جای تمرکز صرف کردن بر روی ثروت بهتر است بر روی جنبه های عاطفی ارتباط با کسانی که دوستشان دارید نیز تمرکز داشته باشید. زیرا آن آن ها از این کار بسیار بیشتر خوشحال شده و بیشتر قدردان شما خواهند بود.

۵- چاه تاریک و عمیق

نگاه کردن به درون یک غار تاریک و عمیق بسیار ترسناک است. افتادن در درون این چاه و این که کسی صدای فریادها و گریه های شما را نشنود نیز بیش از پیش بر ترسناک بودن این منظره خواهد افزود. در حالی که بسیاری دوست دارند در جاهای تنگ و تاریک تنها باشند برخی دیگر از فکر کردن به این موضوع نیز طفره می روند. ترسیدن از چنین چاهی بدین معناست که گنج شما یک زندگی ماجراجویانه است که به آن علاقه دارید. شما می خواهید که دنیا را بگردید و از زندگی لذت ببرید اما چیزی شما را از این کار دور نگه می دارد درست مانند این فکر که در ته این چاه چه چیز ترسناکی در انتظار من است. اگر خود را درمانده و محدود شده می بینید به یک سفر تفریحی چند روزه به مناطق غیرشهری بروید. با این کار انسان شادتری خواهید بود.

۶- لانه خرگوش

اگر یک لانه خرگوش برای ترساندن شما کافی است پس شما فردی هستید که تنها با چیزهایی راحت خواهید بود که می شناسید. غیرمنتظره ها و ناآشنایی ها شما را می ترسانند. شما مطمئن نیستید که از زندگی چه می خواهید و این سوراخ زیرزمینی میل شما به کشف کردن ناشناخته ها چیزی است که شما را نگران می کند. چیزی که شما به دنبال آن هستید معنای زندگی است. اما برای انجام این کار شما باید شما باید مانند آلیس در سرزمین عجایب باشید و برای مواجهه با اتفاقات عجیب در این مسیر آمادگی داشته باشید. اما بدانید که این اتفاقات شما را به شادی نزدیک تر خواهد کرد.

۷- راه پله ای رو به پایین

ترس از پایین رفتن از یک راه پله نزولی اسرارآمیز می تواند به معنای شوق شما برای زندگی و بهره بردن از میوه های آن باشد اما شاید خیلی اوقات بیش از حد به خود فشار می آورید. پایین رفتن از چنین راه پله ای نماد قرار گرفتن در قبر است و برگ های ریخته نیز نماد یک فاز جدید در زندگی مانند یک فصل جدید است. شما از مرگ و از این که پس از آن چه اتفاقی خواهد افتاد می ترسید. گنجی که شما دنبال آن هستید سلامت است به نحوی که برای مدت طولانی زندگی کنید. برای دستیابی به این گنج بهتر است تغییرات کوچکی در سبک زندگی خود ایجاد نمایید و ورزش کنید. رژیم غذایی سالمی داشته باشید و استرس را از خود دور کنید.

۸- سیاهچال

اگر این زیرزمین یا سیاهچال با درهای آهنی و سنگ های خاصش شما را می ترساند معنایش این خواهد بود که شما انسان باثباتی هستید. رنگ سنگ ها نمادی از آسمان و دریاست که بعد از وارد شدن به دنیای تاریک ناشناخته ها پشت سر گذاشته می شوند. شما انسان فعال و پرکرای هستید و به خود افتخار می کنید. خزه ها نماد مدت زمان زیادی که در یک مکان تاریک، مرطوب و سرد قرار خواهید داشت را نشان داده و در نیز نماد ورود به زندانی است که دوست ندارید باقی زندگیتان را در آن جا سپری کنید.

شما ارزش های اخلاقی و رفتاری بسیار سختگیرانه ای دارید که زندگی را برایتان کمی سخت کرده اند. شما از راحت بودن و امنیت لذت می برید زیرا به شما امکان می دهند که انسان آرام تری باشید که هر از چند گاهی نیز انعطاف پذیری خود را نشان دهد. بدین شکل دچار افسردگی نشده و حس ناخوشایندی در مورد شرایط جدیدی که در آن قرار گرفته اید نخواهید داشت.

تنها امکان ارسال نظر خصوصی وجود دارد
تجدید کد امنیتی
نظر شما به هیچ وجه امکان عمومی شدن در قسمت نظرات را ندارد، و تنها راه پاسخگویی به آن نیز از طریق پست الکترونیک می‌باشد. بنابراین در صورتیکه مایل به دریافت پاسخ هستید، پست الکترونیک خود را وارد کنید.