// ۰۸ آذر ۹۶ ، ۲۳:۵۴

معرفی و نگاهی به معروف ترین ستاره ها و بازیگرانی که در کودکی به شدت مورد آزار پدر و مادر خود قرار گرفتند و با وجود بدترین شرایط زندگی در حال حاضر بهترین موقعیت های اجتماعی و مالی را دارند !برخی از بازیگران و ستاره های سرشناس در زندگی خود در دوران کودکی اصلا شرایط مناسبی نداشته اند و حتی توسط پدر و مادر شکنجه شده اند.با چفچفک همراه باشید..

 

برخی از مردم فکر می‌کنند که ستاره ها در همۀ اساس های زندگی خود افرادی پیروز و خوشحال میباشند که هیچ مشکلی در زندگی شان ندارند, اما احتمالا برایتان دیدنی باشد که بدانید برخی از آن ها ارتباط خوبی با خانواده خود ندارند و در کودکی سختیهای زیادی کشیده اند.در این مقاله به تعدادی از ستاره هایی که کودکی سختی داشته اند و توسط پدر یا مادرانشان مورد آزار و آزار قرار میگرفتند, اشاره کرده ایم.

 

تام کروز توسط پدرش مورد آزار و آزار قرار می‌گرفت

 

ستاره هایی که پدر و مادر خوبی نداشتند (عکس)

 

قبل از آنکه تام کروز بازیگری سرشناس شود, به همراه مادر, خواهر و پدرش در کانادا در فقر زندگی می‌کرد. او خاطرات زندگی با پدرش را تجربه ای تلخ و خوفناک می‌خواند.«او آدمی بود که من در کنارش احساس خطر میکردم. در واقع هیچ امنیتی در منزل ام نداشتم. فکر کنید که در منزل خودت با ترس زندگی کنی!»حکایت تلخ زندگی او تا زمانی که مادرش از پدرش جدا شود, ادامه داشت. پس از آن زمان انها به کشور آمریکا نقل مکان کردند و تام کروز توانست در آرامش به دنبال حرفه مورد علاقه خود, یعنی بازیگری, برود.

 

درو بریمور پدری دائم الخمر داشت

 

ستاره هایی که پدر و مادر خوبی نداشتند (عکس)

 

پدر درو بریمور, جان باریمور, در زمان خودش ستاره معروفی بود اما او فردی دائم الخمر بود که مدام مادرش را مورد آزار فیزیکی قرار می داد.او پس از شکنجه های بسیاری که سر خانواده اش آورد, روانه حبس شد. پس از اینکه پدر و مادر درو بریمور از هم جدا شدند, او با مادرش زندگی میکرد اما مادرش نیز راه پدرش را در پیش گرفت و هر شب الکل و مواد مخدر مصرف می‌کرد.

 

حتی به درو که در آن زمان تنها 12 سال داشت هم این اجازه را می داد تا وی را همراه کند. اما خوشبختانه درو خیلی زود فهمید این راهی نیست که او همۀ وقت} آرزویش را داشت, در نهایت در سن 14 سالگی به طور کامل دور پدر و مادرش را خط کشید و زندگی مجردی خود را نخست کرد.

 

پدر و مادر اپرا وینفری پس از تولد, وی را رها کردند

 

ستاره هایی که پدر و مادر خوبی نداشتند (عکس)

 

دو دهه اول زندگی اپرا وینفری بدترین سال های زندگی اش بود. زمانی که او به جهان آمد, نه پدر و نه مادرش وی را نمی‌خواستند.در واقع انها در آن زمان با هم دشوار داشتن و از هم جدا شده بودند, به همین علت وی را نزد مادر بزرگ اش در کشتزار ای فرستادند. آیا او علتی برای عشق و علاقه به پدر و مادرش داشت؟

 

گرچه مادر بزرگش هم رفتار خوبی با او نداشت و سر مسائل گوناگون مثل اینکه چرا با شیر آب بازی میکند یا لباس هایش را سریع به تن نمی‌کند, سر او داد و فریاد می زد.او حتی مورد تجاوز هم قرار گرفت و حامله شد اما فرزندش دو هفته پس از تولد از جهان رفت. پس از آن زمان مجبور شد که با پدرش زندگی کند و سختیهای بیشتری را متحمل شود.

 

خشونت پدر کریستینا آگیلرا, کودکی وی را ویران کرد

 

ستاره هایی که پدر و مادر خوبی نداشتند (عکس)

 

پدر کریستینا آگیلرا یک نظامی بود که زندگی را به کام خانواده اش تلخ کرد. او بسیار خشن و وحشی, به ویژه با کریستینا و مادرش, رفتار می‌کرد.او میگوید: «من شاهد صحنه های وحشتناکی بودم. همش دعوا, درگیری, کتک کاری… من در منزل خودم هم امنیت نداشتم و این یکی از بدترین حس های دنیاست.»بعنوان مثال یک روز مادر کریستینا به منزل می‌آید و دخترش را غرق خون میبیند. زمانی که دلیلش را از او پرسید, او در پاسخ گفت:

 

چفچفک «پدر می خواسته چرت بزند اما من سر و صدا کردم.» پس از این رویدادها پدر و مادر کریستینا از هم طلاق گرفتند و کریستینا نیز برای فرار از این اوضاع اسفناک, به موسیقی روی آورد. از آن زمان تا به حال او با پدرش هیچ ارتباطی نداشته هست.

 

هلی بری توسط پدرش مدام تهدید می شد

 

ستاره هایی که پدر و مادر خوبی نداشتند (عکس)

 

هلی بری در هالیوود به یک زن نیرومند شهرت دارد. او مدام در مورد دستمزد زنان گفتگو میکند و مردان را به رفتاری عادلانه با آن ها تشویق می‌کند, آنهم دلیلش سختی هایی ست که خودش در کودکی کشیده هست.در واقع مادر او قربانی خشونت پدرش شد. اگر چه او خودش سختیهای بسیاری را بردباری میکرد اما آن چه برای او عذاب آورتر بود, صحنه هایی بود که پدرش مادرش را کتک می زد.

 

او روزی راکه پدرش مادرش را از پله ها به پایین پرت کرد و با یک بطری بر سرش کوبید, از یاد نمی‌برد. هلی بری از 4 سالگی هر روز و هر روز شاهد این رویدادها تلخ بود تا در نهایت پدر و مادر او از هم جدا شدند و دیگر هیچگاه پدرش را ندید. او آن قدر از پدرش کینه دارد که حتی نمی‌داند او زنده هست یا نه!

 

پدر خوانده بیل کلینتون وی را مورد آزار و آزار قرار می داد

 

ستاره هایی که پدر و مادر خوبی نداشتند (عکس)

 

رئیس جمهور سابق کشور آمریکا, بیل کلینتون, به همراه مادر و پدرخوانده اش زندگی می‌کرد. در سن 15 سالگی او اسم پدر خوانده اش را به خود گرفت اما هیچگاه ارتباط خوبی با او برقرار نکرد, دلیلش هم آزار و آزار هایی بود که او به مادر و برادرش و حتی خود او میرساند.او همه ی وقت میگوید: «پدرخوانده ام یک مرد دائم الخمر بود که خانواده ام را هم فیزیکی و هم لفظی شکنجه می داد. گرچه او از رفتار مادرش هم خوشنود نبود و بارها اعتراف کرده که مادرش از سن 4 سالگی بدترین رفتار ممکن را با او داشت.

 

مریلین مونرو مادری با اختلالات روانی داشت

 

ستاره هایی که پدر و مادر خوبی نداشتند (عکس)

 

قبل از اینکه مریلین مونرو تبدیل به یک ستاره شود, با مادرش زندگی میکرد. مادر او نه تنها وضع مالی بدی داشت بلکه از اختلالات روانی نیز رنج می‌برد.پس از اینکه پزشکان تشخیص دادند که او مبتلا به اسکیزوفرنیا هست, وی را به بیمارستان منتقل کردند. در آن زمان مرلین تنها 7 سال داشت.در این شرایط او حتی نمی توانست نزد فامیل هایش بماند زیرا همۀ وی را مورد آزار و آزار قرار می دادند. در نهایت, او با یکی از همسایه های خود در سن 16 سالگی ازدواج کرد و خودش را از شر خانواده ای که تقریباً نداشت, رها فرآوری.

 

عموی تری هچر از کودکی وی را آزار می داد

 

ستاره هایی که پدر و مادر خوبی نداشتند (عکس)

 

تری هچر به خوبی توانست در دنیای سینما و تلویزیون خودش را نشان دهد. او تمام تلاش و انرژی اش را در طول چندین سال گذاشت تا زندگی آرام و شادی داشته باشد, دلیلش هم سختی هایی بود که در قبل کشید.اگر چه به ظاهر او در خانواده ای خوشبخت و دوست داشتنی زندگی می‌کرد که وی را به برترین مدارس و کالج فرستادند اما واقعیت زندگی او چیز دیگری بود. او از سن 5 سالگی مورد آزار و آزار عمویش قرار گرفت.

 

زمانی که در مورد این رخداد از تری سوال کردند, در پاسخ گفت: «اشتباه از خود من بود. زمانی که عمویم به من تجاوز کرد, من به دلیل آبرویم به کسی چیزی نگفتم و ساکت ماندم و این رخداد سالها گریبانم را گرفت.»

 

تایلر پری حمله های وحشیانه پدرش به وی را از یاد نمی‌برد

 

ستاره هایی که پدر و مادر خوبی نداشتند (عکس)

 

تایلر پری در حال آماده یکی از پیروز ترین ستاره های جهان هست اما او این موفقیت را ساده به دست نیاورده هست. پدرش مردی بود که مدام وی را کتک می زد. او در این خصوص می‌گوید:«زمانی که پدرم به منزل می آمد, مست بود. او بی علت مرا در اتاق زندانی می‌کرد و بدترین بلاها را سر من می آورد.او حتی دوستانش را هم تحریک میکرد که مرا آزار کنند. من در آن زمان هیچگاه فکر نمیکردم که زنده بمانم و به این سنی که اکنون دارم, برسم.

تنها امکان ارسال نظر خصوصی وجود دارد
تجدید کد امنیتی
نظر شما به هیچ وجه امکان عمومی شدن در قسمت نظرات را ندارد، و تنها راه پاسخگویی به آن نیز از طریق پست الکترونیک می‌باشد. بنابراین در صورتیکه مایل به دریافت پاسخ هستید، پست الکترونیک خود را وارد کنید.
بت اسپات