// ۱۱ دی ۹۶ ، ۱۴:۴۰

هر کسی هر چقدر همه که نترس و شجاع باشد در نهایت از یک چیز خاص می ترسد. برخی از عنکبوت می ترسند، برخی از مار، بعضی از تاریکی و در کل نمی توان کسی را پیدا کرد که از هیچ چیزی نترسد. در این میان ناخودآگاه انسان برخی از ترس هایش که شاید خیلی هم بزرگ باشند را پنهان می کند اما آن ها در نهایت به نحوی خود را نشان خواهند داد. یک تست ساده وجود دارد که خیلی راحت این ترس ها را بیرون خواهد کشید.

اگر در مورد چیزی که به محض تماشای این تصویر می بینید صادق باشید خیلی سریع مشخص می شود که ناخودآگاه شما در حال تلاش برای پنهان کردن چه ترسی است که خودتان نیز متوجه ان نشده اید. اولین کاری که باید بکنید این است که به این تصویر نگاه کرده و اولین چیزی که در تصویر می بینید را مشخص کنید و پاسخ را در ادامه مطلب مشاهده کنید.

۱- چاقو

اگر اولین چیزی که در این تصویر می بینید چاقو است باید بدانید که ترس شما از بیماری است. شما به نوعی خیالبافی مبتلایید و نسبت به بیماری های خطرناک بسیار بیشتر از دیگران نگرانی دارید. شما همیشه با خود فکر می کنید که اگر خودتان یا عزیزانتان به یک بیماری سخت مبتلا شوند یا یک بیماری همه گیر شیوع پیدا کند چکار باید بکنید.

۲- کرم ابریشم

کرم ابریشم نشان می دهد که شما از ناشناخته ها و نادانسته هایتان می ترسید به ویژه مسایل ماوراء الطبیعه که نمی توانید آن ها را درک کنید. اگر چه ممکن است هیچگاه در مورد افکار و خیالاتتان در مورد زندگی بعد از مرگ با دیگران صحبت نکنید اما تصورات دقیقی از ارواح و اجنه دارید و در مورد این که بعد از مرگ برای روحتان چه اتفاقی می افتد بسیار نگران هستید.

۳- پروانه

دیدن یک پروانه در این تصویر بدین معناست که شما از پس زده شدن و خیانت می ترسید. در ظاهر سعی می کنید که این ترس را از دیگران پنهان کرده و وانمود کنید که این موضوعات شما را تحت تاثیر قرار نمی دهد اما این موضوعات در درونتان به شدت شما را آزار می دهد. شما به راحتی به دیگران اعتماد نمی کنید از این رو وقتی که شخصی به اعتماد شما خیانت می کند نمی دانید که با این موضوع چگونه کنار بیایید.

۴- سیب

اگر یک سیب را می بینید پس بزرگ ترین ترس شما ترس از مرگ خواهد بود. اگر چه تقریباً تمام افراد وقتی که حرف از مرگ به میان می آید احساس ناخوشایندی دارند اما این که همیشه فکر می کنید از مرگ راه فراری ندارید شما را تحلیل می برد و درمانده شده اید. شما ذهن خود را با چیزی مشغول کرده اید که کنترلی روی آن ندارید و به دلیل همین مشغله فکری، بسیاری از فرصت های خوب خود را از دست داده اید.

۵- مگس یا هسته ها

اگر قبل از همه متوجه مگس یا هسته های سیب شدید باید بدانید که شما شخصیت کمال گرایی هستید و از این که شکست بخورید به شدت می ترسید. شما همواره در همه مسایل جزییات را مورد توجه قرار می دهید اما چنان خود را درگیر آن ها می کنید که نمی توانید به مسایل دیگر فکر کرده و به راه خود ادامه دهید.

تنها امکان ارسال نظر خصوصی وجود دارد
تجدید کد امنیتی
نظر شما به هیچ وجه امکان عمومی شدن در قسمت نظرات را ندارد، و تنها راه پاسخگویی به آن نیز از طریق پست الکترونیک می‌باشد. بنابراین در صورتیکه مایل به دریافت پاسخ هستید، پست الکترونیک خود را وارد کنید.

دیدگاه ها  ۳

 1. گرافیست ارشد | ۱۱ دی ۹۶ ، ۱۴:۵۱ | لینک
  جالب بود ، من پروانه رو دیدم !
  • | ۱۱ دی ۹۶، ۱۵:۰۲
   سپاس از حضورتان
 2. Hananeh Kh | ۱۱ دی ۹۶ ، ۱۹:۲۷ | لینک
  امممم وااقعنی جالبه!!
  • | ۱۲ دی ۹۶، ۱۰:۱۳
   ممنون از نظرتون
 3. عرفان ... | ۱۱ دی ۹۶ ، ۲۰:۴۷ | لینک
  دنیای کامپیوتر:
  (آزمایش خوبی بود)
  • | ۱۲ دی ۹۶، ۱۰:۱۳
   سپاس از حضورتان