// ۰۲ مهر ۹۶ ، ۲۲:۵۸

رنگ و و مدل لباسی که می پوشید در هر موقعیتی متفاوت است. همواره سعی کنید موهایتان را مطابق با آن بیارایید.

اگر بدانید چه مدل مویی با چه لباسی سازگار تر است، کار شما برای حاضر شدن آسانتر و سریعتر می شود.

  • اول لباس، بعد مو

ست کردن لباس و مو - مد و زیبایی

اگر به میهمانی، عروسی یا یک جمع رسمی دعوت هستید، اولین کار این است که لباس مناسب را پیدا کنید. در این مرحله به مدل موهایتان فکر نکنید. بعد از اینکه لباس مورد نظر را یافتید، در مورد مدل مویی که خواهید داشت تصمیم بگیرید.

  • لباس پر زرق و برق و چشم گیر، موهای ساده

مهم ترین نکته ی ست کردن لباس و مو این است که تعادل در آن ها حفظ شود. اگر لباستان جزئیات پیچیده و طرح و نقش های زیادی دارد، موهایتان را بسیار ساده درست کنید. برعکس اگر لباس ساده ای به تن می کنید، به دنبال مدل موهای سنگین و رنگین تر باشید.

آن چیزی که بیشتر جلب توجه خواهد کرد لباس شماست نه موهایتان. مو درست مثل کیف یا کفش از لوازم جانبی محسوب خواهد شد بنابراین با موهایتان جلوه ی لباس را کمرنگ نکنید.

  • لباس بلند، موی بلند

یکی از نکات مهم، قسمت بالاتنه و یقه ی لباس شماست.

اگر لباستان یقه ی بسته و بلند دارد، بهتری است موهایتان را بالا جمع کنید.

ست کردن لباس و مو - مد و زیبایی

اگر یقه ی لباستان از پشت یا جلو باز است، از مدل های افتاده و شل تر ، یا حتی موهای باز استفاده کنید.

نکته ی دیگر هم این است که آیا دارید لباس یقه باز می پوشید که بدنتان را حسابی به رخ بکشید یا نه. اگر جواب شما نه است و فقط از مدل لباس خوشتان آمده، باز گذاشتن موها روی لباس های خیلی باز، می تواند متعادل تر و شیک تر باشد.

ست کردن لباس و مو - مد و زیبایی

  • در مورد لباس های بدون بند و دکلته چطور؟

اگر یک گردنبند با شکوه می اندازید، موهایتان را جمع کنید تا زیبایی اش دیده شود. اما اگر از لخت بودن زیاد خوشتان نمی آید، رها کردن موها روی شانه ها بسیار زیباست و شما را ملیح تر نشان می دهد.

ست کردن لباس و مو - مد و زیبایی

پس به یاد داشته باشید که برای ست کردن مدل مو با لباسی که می پوشید اول ، یقه لباس را در نظر بگیرید و پس از آن زیوآلاتی که استفاده می کنید.

تنها امکان ارسال نظر خصوصی وجود دارد
تجدید کد امنیتی
نظر شما به هیچ وجه امکان عمومی شدن در قسمت نظرات را ندارد، و تنها راه پاسخگویی به آن نیز از طریق پست الکترونیک می‌باشد. بنابراین در صورتیکه مایل به دریافت پاسخ هستید، پست الکترونیک خود را وارد کنید.