// ۲۹ دی ۹۶ ، ۱۴:۰۲

 نخست‌وزیر رژیم صهیونیستی در ادامه سفر تبلیغاتی خود به هند با جمعی از کارگردانان و بازیگران سینمای این کشور دیدار کرد.
به گزارش هندوستان تایمز، بنیامین نتانیاهو نخست‌وزیر رژیم صهیونیستی در پنجمین روز از سفر کاری-تبلیغاتی خود به هند با جمعی از بازیگران سینمای این کشور از جمله «آمیتاب باچان» دیدار کرد و با آن‌ها عکس سلفی گرفت.
وی در این دیدار با بیان اینکه مانند بسیاری دیگر در جهان، عاشق سینمای بالیوود است، ابراز امیدواری کرد که روزی شاهد یک پروژه سینمایی مشترک با حضور هنرمندان هندی و اسرائیلی باشد.

این دیدار به رغم آن صورت گرفت که بسیاری از گروه‌های حامی حقوق بشر در هند خواستار امتناع سینماگران این کشور از دیدار با نخست‌وزیر رژیم صهیونیستی شده بودند.

این اولین سفر نتانیاهو به هند به شمار می‌رود. تابستان سال جاری نیز «نارندرا مودی» نخست‌وزیر هند نام خود را به عنوان اولین نخست‌وزیری ثبت کرد که از هند به فلسطین اشغالی سفر کرده است.

نتانیاهو در سفر به هند به اتفاق همسرش از اماکن دیگری از جمله زادگاه ماهاتما گاندی رهبر آزادی‌خواهان هندی و تاج‌محل (یکی از عجایب هفتگانه جدید جهان) نیز دیدار کرد.
 سلفی نتانیاهو با بازیگران بالیوود در هند! +تصاویر

در عین حال، سفر نتانیاهو به هند با موجی از اعتراضات مردم این کشور رو به رو شده است. ده‌ها هزار نفر از مسلمانان هند طی چند روز گذشته با برپایی تظاهرات در شهر‌های مختلف این کشور و آتش زدن پرچم اسرائیل و آدمک نتانیاهو، خشم خود را نسبت به سفر نخست‌وزیر رژیم صهیونیستی به هند نشان داده‌اند.

در برخی از این تظاهرات، مسلمانان هند تصاویر امام خمینی (ره) و رهبر انقلاب و همچنین سیدحسن نصرالله دبیرکل حزب‌الله لبنان را نیز با خود حمل می‌کردند.
 

تنها امکان ارسال نظر خصوصی وجود دارد
تجدید کد امنیتی
نظر شما به هیچ وجه امکان عمومی شدن در قسمت نظرات را ندارد، و تنها راه پاسخگویی به آن نیز از طریق پست الکترونیک می‌باشد. بنابراین در صورتیکه مایل به دریافت پاسخ هستید، پست الکترونیک خود را وارد کنید.