// ۱۴ اسفند ۹۶ ، ۱۶:۴۲

بارداری یک کودک 7 ماهه و رشد جنین زنده در شکم وی , خانواده اش را بهت زده کرد ! به گزارش سایت سرگرمی چفچفک این کودک باردار که تنها هفت ماه سن داشت , جنینی سالم را حامله بود تحت عمل جراحی قرار گرفت .این کودک 7 ماهه یک جنین زنده را در شکم خود باردار بود که با کمک جراحان این جنین از شکم این کودک خارج شد.

رشد عجیب و خطرناک جنین داخل شکم کودک خردسال هندی تیم پزشکی را برای جراحی اورژانسی آماده کرد ، دختربچه هندی به دلیل اختلال نادر مادرزادی دچار چنین مشکلی شده بود. زندگی کودکی که جنین زنده ای داخل شکمش در حال رشد بود در معرض خطر قرار گرفت چرا که وضعیت رشد جنین نگران کننده تر از حد انتظار بود.

حاملگی جنجالی این کودک هفت ماهه (عکس 16 +)

دختربچه 7 ماهه هندی به نام “پرینسا راتاوا ” دچار مشکلی عجیب بود که تا پیش از این تنها 200 مورد از آن در سرتاسر جهان گزارش شده است ؛ این دختربچه خردسال جنین زنده ای داخل شکم داشت که به سرعت در حال رشد بود .

براساس گزارشات ،والدین این دختر بچه 2 ماه پیش متوجه علامت وجود موجودی زنده داخل بدن فرزندشان شدند اما احساس کردن مسئله ی مهمی نیست و احتمالا اشتباه فکرمی کنند ، این علامت هشدار دهنده مدتی بعد رشد کرد و آنها را نگران کرد تا راهی بیمارستان شوند و واقعیت ماجرا را دریابند.

حاملگی جنجالی این کودک هفت ماهه (عکس 16 +)

تیم جراحی مسئول نجات جان کودک باردار 7 ماهه هندی

تیم 6 نفره جراحی بیمارستان “گوجارات” به سرعت برای خارج کردن جنین زنده آماده شدند و بعد از یک عمل جراحی سخت موفق شدند جنین 130 گرمی را از بین کلیه و روده ی کودک خارج کنند. دکتر رکسش جاشی، رئیس بخش جراحی کودکان، گفت:”جنین رشد طبیعی داشته است و همانطور که در تصویر مشاهده میکنید ستون مهره های طبیعی، بافت های مغزی و برخی از اندام ها را دارد.

حاملگی جنجالی این کودک هفت ماهه (عکس 16 +)

زایمان عجیب و عکس جنین زنده ی داخل شکم کودک باردار

تنها امکان ارسال نظر خصوصی وجود دارد
تجدید کد امنیتی
نظر شما به هیچ وجه امکان عمومی شدن در قسمت نظرات را ندارد، و تنها راه پاسخگویی به آن نیز از طریق پست الکترونیک می‌باشد. بنابراین در صورتیکه مایل به دریافت پاسخ هستید، پست الکترونیک خود را وارد کنید.

دیدگاه ها  ۱

 1. Maryam mariyana | ۱۴ اسفند ۹۶ ، ۱۸:۲۴ | لینک
  سلام
  وای ! نه من اصلا متوجه نمیشم ، چطور ممکن !!!
  چه دردا
  • | ۱۴ اسفند ۹۶، ۲۳:۳۱
   اختلال مادرزادی هست..سپاس از نظرتون