// ۰۳ تیر ۹۷ ، ۱۱:۳۷

یک دختر چینی با کلی هزینه عمل جراحی پلاستیک سعی کرده تا شبیه به فن بینگ بینگ هنرپیشه و مدل مشهور چینی بشود، البته او در کارش موفق بوده و بسیار شبیه به این بازیگر شده است.با مجله اینترنتی چفچفک همراه باشید.

افراد برای شبیه کردن خود به ستاره های محبوبشان به جراحی پلاستیک روی می آورند و این موضوع دیگر چیز عجیبی تلقی نمیشود ولی عده بسیار کمی «شاید هیچکدام از آن ها» به راستی موفق می‌شوند چهره خودرا کاملا شبیه آن شخص کنند.

یکی از این موارد خانم هه چنگشی، زن جوان چینی است تلاش های وی برای شبیه شدن به بازیگر مشهور چینی فن بینگ بینگ آن چنان موفق بوده که به گزارش چفچفک اکنون همه ی او رابا این بازیگر اشتباه میگیرند!

باوجود این‌که در حال حاضر فن بینگ بینگ برای عدم پرداخت مالیات تحت پیگرد قرار گرفته ولی با این حال یکی از مشهور ترین سلبریتی ها ی چین است که به دفعات متعدد در مراسم های فرش قرمز هالیوود حضور پیدا می‌کند.

بینگ بینگ بازیگر، تهیه کننده، خواننده و مدلی بسیار موفق در میان همتاهای خود به شمار می‌رود و چهره جذاب وی نیز از دیگر ویژگی های اوست که توجه تعداد زیادی از هوادران چینی و خارجی رابه خود جلب می‌کند.

زنان بسیاری انواع جراحی های پلاستیک را برای شبیه شدن به او امتحان کردند ولی شاید بتوان گفت تا کنون هیچ زنی به اندازه هه چنگشی، ستاره اینستاگرامی 23ساله در اینکار موفق نبوده است.

گفته می‌شود وی دریک دوره هشت سال ده ها هزار دلار صرف جراحی های پلاستیک کرده تا خودرا شبیه ستاره محبوبش کند. این دختر جوان چند سال پیش برای نخستین بار بدلیل شباهت عجیب چهره اش به فن بینگ بینگ تبدیل به تیتر رسانه های بین المللی شده بود.

وی دریک مسابقه خوانندگی چینی به نام سوپر گرل شرکت کرده و داوران رابا چهره خود حیرت زده کرده بودو با این‌که در دور اول مسابقه حذف شد ولی تهیه کنندگان آن برنامه برای آنکه کمی بیشتر او را در برنامه حفظ کنند، برای او استثنا قائل شدند که البته این اقدام در آن سال جنجالی شد ولی اینکار برای این دختر جوان جادو کرد و او فورا در نوع خود تبدیل به یک سلبریتی شد.

رسانه های چینی شروع به تحقیق در مورد هه چنگشی کرده و گزارش کردند که وی در طی هشت سال انواع جراحی های زیبایی را برای شبیه شدن به بینگ بینگ انجام داده است و حتی گفته می شد نامزد وی برای کمک به او دراین پروسه یک کلینیک جراحی پلاستیک باز کرده است. اگرچه این موضوع هنوز تایید نشده.

ولی در هر صورت ظاهراً آن کلینیک به لطف موفقیت بزرگش در جراحی چنگشی، اکنون تبدیل به یکی از کلینیک های محبوب شده که تخصص آن تبدیل چهره ها به افراد مشهور است.

شهروندان چینی به این دختر لقب فیک «جعلی» فن بینگ بینگ داده اند و به راستی اینچنین است و برای تعداد زیادی از مردم تشخیص فن بینگ بینگ واقعی از او عملا غیرممکن است و البته با دیدن عکسها شما نیز تایید می‌کنید که این موضوع قابل درک است

مقایسه چهره هه چنگشی «راست» و فن بینگ بینگ «چپ»

این زن جوان با داشتن 1٫2 میلیون دنبال کننده در شبکه اجتماعی چینی ویبو یکی از سلبریتی های مهم در شبکه اجتماعی محسوب میشود و باوجود آنکه شهرت او بدلیل شباهت به فن بین گ بینگ است، ولی اکنون میگوید میـــخواهد برای خودش او را بشناسند نه آنکه همه ی جا او را بجای شخص دیگر بشناسند. من همیشه گفته ام، من فن بینگ بینگ را دوست دارم و شبیه او هستم.

فن بینگ بینگ «نامزد سابق لی مین هو»

فن بینگ بینگ، درسال 2013 با لی مین هو بازیگر و مدل کره ای نامزد کرد ولی به دلایلی لی مین هو این رابطه رابهم زد و عدم تفاهم را به عنوان علت بیان کرد.

فن بینگ بینگ مشهور ترین بازیگر زن چینی است

از فیلم‌ها یا برنامه‌ های تلویزیونی که فن بینگ بینگ در آن نقش داشته است می توان به حادثه شینجوکو، قربانی، مردان ایکس: روزهای گذشته آینده و نبرد فرماندهان اشاره کرد. فن بینگ بینگ پنجمین بازیگر پردرآمد درسال 2016 شد.

فن بینگ بینگ و همسرش

همسر فن بینگ بینگ

جراحی پلاستیک فن بینگ بینگ

زیباترین زن کشور چین

فن بینگ بینگ ،تصاویر فن بینگ بینگ ، بیوگرافی فن بینگ بینگ

جراحی پلاستیک موفق دختری برای شبیه شدن به فن بینگ بینگ

پارس ناز : سایت تفریحی چفچفک

تنها امکان ارسال نظر خصوصی وجود دارد
تجدید کد امنیتی
نظر شما به هیچ وجه امکان عمومی شدن در قسمت نظرات را ندارد، و تنها راه پاسخگویی به آن نیز از طریق پست الکترونیک می‌باشد. بنابراین در صورتیکه مایل به دریافت پاسخ هستید، پست الکترونیک خود را وارد کنید.
بت اسپات