// ۲۴ شهریور ۹۶ ، ۱۷:۱۲
تصاویر بسیار دیدنی از دوستی سگ و گربه که لبخند روی لبتان خواهند آورد

تصاویر بسیار دیدنی از دوستی سگ و گربه که لبخند روی لبتان خواهند آورد

بسیاری از ما از عبارت «مثل سگ و گربه» برای نشان دادن اختلاف دو نفر با هم استفاده می کنیم. این عبارت به طور کامل و دقیق نشان می دهد که دو نفر با یکدیگر هیچ‌گونه تفاهمی ندارند و اصطلاحا، سایه همدیگر را نیز با تیر می زنند.

اما شاید وقتش رسیده باشد که در این طرز فکر خود کمی تجدید نظر کنیم. سگ ها و گربه های جدید به گونه ای تربیت شده اند که نه تنها دشمن خونی همدیگر محسوب نمی شوند، بلکه حتی می توانند رفیق گرمابه و گلستان یکدیگر هم باشند و در آرامش در آغوش یکدیگر استراحت کنند.

اگر تصور می کنید که ما در این رابطه زیادی اغراق کرده ایم و امکان ندارد که این دو حیوان را بتوان در یک خانه و در یک مکان با هم نگهداری کرد، دعوتتان می کنیم تا ۳۰ عکس زیر را که صاحبان این حیوانات در اینترنت به اشتراک گذاشته اند نگاه کنید تا به خوبی متوجه شوید که دنیا تقریبا برعکس شده است.

پیش از تماشای عکس ها شاید بد نباشد اشاره کنیم که اگر تمایل دارید تا سگ و گربه را به طور همزمان در خانه نگهداری کنید، لازم است یک‌سری امکانات را برای هر دو حیوان مهیا کنید تا مشکلی برای هیچ کدام از آن ها پیش نیاید. به طور مثال، برای گربه مکانی امن در نظر بگیرید که سگ به آن دسترسی نداشته باشد. یا مثلا سعی کنید وقتی حیوانات بسیار جوان هستند، آن ها را به هم معرفی کنید تا انعطاف پذیری سنشان باعث شود تا راحت تر یکدیگر را قبول و تحمل کنند.

البته این امر به نژاد سگ ها نیز ارتباط مستقیم دارد. مثلا بعضی سگ هایی همانند هاسکی همیشه جنگجو بوده و هستند و به هیچ عنوان با گربه کنار نمی آیند. یا تریرها هم همنشینی با انسان را به دیگر حیوانات ترجیح می دهند.

اما فارغ از این مسائل، از شما دعوت می کنیم تا تصاویر جالب و دیدنی از دوستی سگ و گربه را در ادامه مشاهده کنید.

تنها امکان ارسال نظر خصوصی وجود دارد
تجدید کد امنیتی
نظر شما به هیچ وجه امکان عمومی شدن در قسمت نظرات را ندارد، و تنها راه پاسخگویی به آن نیز از طریق پست الکترونیک می‌باشد. بنابراین در صورتیکه مایل به دریافت پاسخ هستید، پست الکترونیک خود را وارد کنید.