// ۰۹ آذر ۹۶ ، ۰۹:۵۹
رایحه جدید عطر کیم کارداشیان به بازار آمد (عکس)

کیم کارداشیان در دنیای زیبایی با کیت های فوق العاده موفق خود یعنی KKW Beauty کار خود را به اتمام نرسانده است. او مدتی قبل اعلام کرد که سه عطر جدید را در ماه جاری تحت نام KKW Fragrance معرفی خواهد کرد. نام این عطر ها Crystal Gardenia, Crystal Gardenia Citrus and Crystal Gardenia Oud است.

رایحه جدید عطر کیم کارداشیان به بازار آمد (عکس)

کیم کارداشیان عطرهای متعددی را تحت نام “کارداشیان” وارد بازار کرده است، اما آخرین اختراعش – مجموعه ای از سه عطر گل – در عرض فقط شش روز توانست 10.5 میلیون پوند بفروشد و او را به خوبی از بقیه هالیوودی ها در این عرصه جلو انداخت. یکی از دلایل فروش بالای این عطر در عرض 6 روز ممکن است مشهوریت و معروفیت کیم کارداشیان نسبت به دیگر چهره ها باشد.
عطر Fleur Fatale

رایحه جدید عطر کیم کارداشیان به بازار آمد (عکس)

به گزارش چفچفک آمار نشان می دهد که فروش عطرهای مشهور در سال 2016، 22 درصد کاهش یافته است.روند ارائه کردن عطر های مخصوص چهره های مشهور با سوفیا لورن آغاز شد که به عنوان اولین علامت معروف به عطر خود نامیده شده است: سوفیا کتی در سال 1981. بعد از آن الیزابت تیلور عطر خود را روانه بازار کرد.

رایحه جدید عطر کیم کارداشیان به بازار آمد (عکس)

 در نهایت جنیفر لوپز در سال 2004 با ایجاد یک امپراتوری میلیارد دلاری با راه اندازی اولین عطر خود به نام Glow بازار عطر ستاره های معروف را رونق داد. بریتنی اسپیرز نیز موفق به ایجاد یک امپراتوری شد که 37.5 میلیون پوند برایش درامد داشت. ستارگان دیگری مانند بریتنی اسپیرز، جاستین بیبر، ریحانا، لیدی گاگا و … هم عطرهای خود را روانه بازار می کنند.

تنها امکان ارسال نظر خصوصی وجود دارد
تجدید کد امنیتی
نظر شما به هیچ وجه امکان عمومی شدن در قسمت نظرات را ندارد، و تنها راه پاسخگویی به آن نیز از طریق پست الکترونیک می‌باشد. بنابراین در صورتیکه مایل به دریافت پاسخ هستید، پست الکترونیک خود را وارد کنید.