// ۰۸ خرداد ۹۸ ، ۲۲:۲۰

به گزارش مجله اینترنتی چفچفک تنوع طرح و رنگ در لاک ناخن آنقدر زیاد است که هر چقدر هم ایده داشته باشیم، باز هم کم است. حتما می‌ خواهید بدانید که چه مدل لاک‌ های ناخنی در سال ۲۰۱۹ مد شده اند. اگر شما هم جزو آن دسته از خانم‌ هایی هستید که دوست دارند با مد روز پیش روند، اگر دوست دارید با پرطرفدارترین طرح‌ های ناخن در سال ۲۰۱۹ آشنا شوید، با ما در ادامه مطلب همراه باشید.

آیا تا‌ به‌ حال این طرح لاک را جایی دیده‌اید؟ لاک تخم مرغی یکی از ترند‌های سال ۲۰۱۹ است. برای این مدل، شما باید ابتدا یک لاک بی‌ رنگ به ناخن‌ هایتان بزنید و سپس طرح تخم مرغی را روی آن پیاده کنید.

این مطلب رو بخونید: 4 تا از مضرات جویدن ناخن

اگر می‌ خواهید که طرح تخم مرغی تان بیشتر توی چشم باشد، ناخن هایتان را به جای لاک بی رنگ، لاک رنگی بزنید. مثلا آبی پایه خوبی برای رنگ‌ های سفید و زرد خواهد بود.

یکی از طرح‌ هایی که هیچگاه از مد نمی‌ افتد، طرح لوگو‌ های مشهور مانند لویی ویتون است. لوگوی کلاسیک لویی ویتون، به ناخن‌ های شما شیکی و زیبایی خاصی می‌ دهد و گزینه مناسبی برای میهمانی‌ها و مراسم رسمی خواهد بود.

اگر بخواهید تنوع بیشتری به ناخن ها یتان دهید، رنگ لاک پایه تان را متفاوت بزنید. مثلا دو انگشت را سفید و باقی را مشکی بزنید، سپس طرح لوگو را روی آن پیاده کنید.

برای مواقعی که نمی‌دانید چه رنگ لاکی برایتان مناسب است، یا حتی زمان‌هایی که لباسی رنگی به تن کرده اید و نمی‌دانید که کدام رنگ لاک را با آن ست کنید، این طرح لاک به کمک تان می‌آید. برای این طرح، کافی ست که چند قطره از لاک‌ های مختلف را روی ناخن تان بپاشید و آن را با هم مخلوط کنید.

لاک رنگین کمانی از مدل‌ های دیگری ست که می‌تواند دستان شما را جذاب‌تر کند. برای این منظور ابتدا به کل ناخن هایتان لاک بی رنگ بزنید، سپس ۳ رنگ لاک را انتخاب کنید و آن را به صورت کج و به شکل رنگین کمان روی ناخن هایتان بکشید.

یکی از طرح‌ های محبوب چند سال اخیر، طرح پلنگی ست که شما می‌توانید علاوه بر لباس، آن را روی ناخن هایتان هم پیاده کنید. اگر می‌خواهید لاکی بزنید که با هر طرح و رنگ لباسی به سادگی ست شود، از دو رنگ سیاه و سفید استفاده کنید.

این مطلب رو بخونید: وقتی ناخن خبر از بیماری می‌دهد!

یکی از مدل‌ های ناخن که برای میهمانی‌ های رسمی پیشنهاد می‌شود، تزیین ناخن با مروارید است. شما می‌توانید مروارید‌ ها را به هر شکلی که دوست دارید، به ناخن هایتان بچسبانید.

اگر سبک مینیمالیست یا به بیان دیگر ساده گرایی را دوست دارید، این مدل لاک مناسب شماست. کافی ست که به جای لاک سفید، از لاک مشکی برای مانیکور ناخن هایتان استفاده کنید و در نهایت یک لاک براق روی آن بکشید.

یکی از طراح‌ های خلاقانه‌ ای که بسیار هنرمندانه و منحصر بفرد است، این طرح می‌باشد. یک رنگ لاک بردارید و به کل ناخن هایتان بزنید، سپس طرح‌ های مدرن صورت را روی چندتا از ناخن هایتان بکشید تا دست هایتان را از حالت ساده در آورد.

یکی از رنگ‌ های شاد برای فصل‌ های گرم سال، رنگ زرد است. شما می‌توانید به جای این که این رنگ را به طور ساده به ناخن هایتان بزنید، آن را به شکل مانیکور طراحی کنید.

یکی دیگر از طرح‌ های خلاقانه مانیکور، این مدل می‌باشد. اگر می‌خواهید که ناخن هایتان توی چشم باشد، ابتدا به همه آن‌ها یک دست لاک مشکی بزنید، سپس بالای ناخن هایتان را به رنگ‌ های مختلف مانیکور کنید.

حتما دیده اید که یکی از ترند‌ های سال این است که هر انگشت را به یک رنگ می‌کنند. شما نیز می‌توانید این مدل را انتخاب کنید، به شرط این که رنگ‌ هایی که به ناخن هایتان می‌زنید، با هم هماهنگی داشته باشند.

اگر به دنبال رنگ و طرحی خاص هستید، اما از طرف دیگر هم دوست ندارید خیلی هم توی چشم باشید، این طرح لاک انتخاب خوبی برایتان است.

منبع: harpersbazaar

تنها امکان ارسال نظر خصوصی وجود دارد
تجدید کد امنیتی
نظر شما به هیچ وجه امکان عمومی شدن در قسمت نظرات را ندارد، و تنها راه پاسخگویی به آن نیز از طریق پست الکترونیک می‌باشد. بنابراین در صورتیکه مایل به دریافت پاسخ هستید، پست الکترونیک خود را وارد کنید.