// ۲۲ مهر ۹۶ ، ۱۹:۳۰

رید از بازار خودروهای دسته دوم واقعا کار لذتبخشی است به شرطی که توانایی تشخیص خودروی سالم و اصطلاحا تمیز را از محصولات معیوب داشته باشید. این بازار دو مزیت بزرگ دارد که می تواند حتی یک نتخاب در این بخش را بر محصولات صفر کیلومتر ارجحیت دهد. از این دو مزیت یکی تنوع بسیار بالاتر است که به شما دامنه‌ای گسترده از برندها، اتاق‌ها و سطح تجهیزاتی را می‌دهد و دوم تجربه خریداران قبلی هر مدل یا هر برند که در دوره زمانی 5 تا ده ساله، به راحتی قابل دسترس بوده و می‌تواند نشانه‌هایی دقیق از میزان کیفیت تولید یک خودرو و یا سطح رضایت‌مندی مشتریان ارائه کند.
 
به گزارش فرادید، برای پی بردن به میزان دقیقی از صحت این گزاره، کافی است به محصولی مانند تویوتا کمری و بازار دسته دوم آن در ایران کمی دقت کنیم تا ببینیم چه اندازه این خودرو توانسته با توجه به همه ویژگی هایش در دل مشتریان جا باز کند. اینجا در ادامه گزارش 5 مورد از سدان‌های کوچک شهری که در بازار دسته دوم می‌توان آنها را با قیمتی کمتر از 75 میلیون خریداری کرد.

سیتروئن سی5

می‌شود سدان خارجی خرید اگر ...
 
واقعا ماشینی دوست‌داشتنی، پیشرو و مدرن است که اگر سنگینی آن و کندبودن موتورش را تحمل کنید، حتما حسی متفاوت، ایمن و لذتبخش را با آن کنار خانواده تجربه می‌کنید. این اتومبیل فرانسوی هم جادار است، هم زیبا است و هم ظاهری شکیل دارد و با فیمت 100 میلیون واقعا بر نمونه‌های صفر کیلومتر چینی ارجحیت دارد. سیستم تعلیق بسیار خوب این خودرو مهم‌ترین نکته‌ای است که با یک بار تجربه آن در هنگام رانندگی، حتما می‌تواند شما را به خرید مجاب کند.

پژو 407

می‌شود سدان خارجی خرید اگر ...
 
مدل 2009 این سدان فرانسوی علیرغم اینکه نتوانست در سطحی گسترده در ایران فروش کند اما همچنان در کانون توجه عشاق سدان دوست است و کسانی که بازار دسته دوم مراجعه می‌کنند می توانند نمونه‌هایی از 407 را با کارکرد کمتر از 100 هزار کیلومتر خریداری کنند. طراحی جذاب، پشتیبانی نسبتا خوب و هندلینگ اروپایی از جمله عواملی است که خرید 407 را در قیمت 90 میلیون تومانی توجیه می‌کند.

رنو فلوئنس

می‌شود سدان خارجی خرید اگر ...
 
واقعا بزرگ است و بهینه. صندوقی فراخ که گنجایشی 600 لیتری داشته در کنار اتاقی بزرگ که به راحتی برای 5 سرنشین جا دارد و البته موتوری کم‌مصرف که نیازهای شما را حدودا برآورده می کند. نمونه‌های 2015 و 2014 فلوئنس را می‌توان در این قیمت خرید و از کیفیت این سدان دو رگه کره‌ای-فرانسوی که در کارکرد زیر 40 هزار می‌توان آن را با قیمتی حدودا 80 میلیونی خرید، لذت برد.

تویوتا کورولا

می‌شود سدان خارجی خرید اگر ...
 
نسل قبل کورولا همچنان مثل یک جواهر واقعی می‌درخشد و کسانی که تجربه رانندژی با یان سدان کوچک را دارند به این نکته به خوبی واقفند که کورولا بهترین عملکرد را در مسیرهای شهری دارد. علاقمندان به برند تویوتا می‌توانند با اطمینان، مدل‌های2010  و 2011 کورولا با کارکردی کمتر از 100هزارتا و قیمتی حدودا 75 میلیونی خریداری کنند.
کیا سراتو
می‌شود سدان خارجی خرید اگر ...
 
این سدان کوچک کره‌ای که در بیش از 100 بازار جهان به فروش می‌رسد در نسل دوم خود فروشی بسیار موفق را سپری کرد و هم اینک در نمونه فول‌آپشن در ایران مونتاژ شده و قیمتی 100 میلیونی دارد. با این حال می‌توانید همین مدل را با مونتاژ کیفی کره جنوبی و نیز قیمتی 70 میلیونی از بازار دسته دوم خریداری کنید و تجربه سواری با خودرویی نسبتا به روز را به دست آورید.
 مزدا 3
می‌شود سدان خارجی خرید اگر ...
نسل قبل سدان کوچک و کامپکت شرکت ژاپنی مزدا به رغم عمر 7 ساله همچنان یک اتومبیل قابل اعتماد و البته زیباست که به لطف طراحی مناسب اتاق، در بین جوانان نیز طرفداران بسیاری دارد. مزدا استاد ساخت خودروهای کم‌استهلاک است و این را تجربه خریداران ایرانی در طول دو دهه اخیر هنگام استفاده از تولیدات این برند اثبات می‌کند. یک مزدا 3 مدل 1387 را ‌می‌توان با هزینه‌ای کمتر از 65 میلیون خریداری کرد.

ام‌جی550

می‌شود سدان خارجی خرید اگر ...
 
این خودرو واقعا سدانی دوست‌داشتنی با ظاهری متفاوت و مهیج و البته لیست تجیهزاتی بلندبالا است که در عین طراحی زیبا، ابهت محصولات اروپایی و ارزانی خودروهای شرقی را یکجا دارد. موتور قدرتمند، هندلینگ مناسب در کنار کیفیت نسبتا خوب اتاق باعث می‌شود تا به مدل‌های 2012 سری550 ام‌جی در این رنج قیمتی اعتماد کرد. با 60 میلیون می توان صاحب یک ام‌جی 550 کم‌کارکرد شد و از شتاب، گنجایش بالا و ظاهر متمایزش لذت برد.
تنها امکان ارسال نظر خصوصی وجود دارد
تجدید کد امنیتی
نظر شما به هیچ وجه امکان عمومی شدن در قسمت نظرات را ندارد، و تنها راه پاسخگویی به آن نیز از طریق پست الکترونیک می‌باشد. بنابراین در صورتیکه مایل به دریافت پاسخ هستید، پست الکترونیک خود را وارد کنید.