// ۱۵ آذر ۹۶ ، ۰۹:۳۱

هندوستان زنان زیباروی بیشماری دارد، مانوشی چیلار نیز در هند رتبه ششم زیبایی را دارا هست که امروز به معرفی وی میپردازیم. مانوشی چیلار ششمین دختر لایق کشور هند ودر رتبه بعدی بعد از پریانکا چوپرا و آیشواریا رای قرار دارد. پیروزی به این معنی هست که هند و ونزوئلا هردو پیروز به داشتن 6 بار دختر شاسته در طول 67 ساله برگزاری این مسابقه شدند.

یکی از کارهایی که اون نیت دارد انجام دهد ساختن بیمارستان های زنجیره ای در مناطق روستایی هست. استفانی هیل و آندره مازا از کشور مکزیک در رتبه دوم و سوم قرار گرفتند.با چفچفک همراه باشید.

بیوگرافی Manushi Chhillar

متولد 14 مه 1997 هست. نامزد جایزه اسکار برترین بازیگر زن درسال 2017 هست. او قبلا «Femina Miss India 2017» را در 25 ژوئن 2017 تاج گذاری کرد. از دوران «Priyanka Chopra» برنده «Miss World 2000» شد.

همراه با مانوشی چیلار زیباترین دختر شایسته هندوستان

زندگی و حرفه مانوشی چیلار
«Chhilar» به خانواده «Jat در Haryana» متولد شد. پدر او، پزشک میترا باسو چییرار، دانشمند سازمان دفاع و پژوهش و توسعه هست، در حالی‌که مادر او، پزشک «Neelam Chhillar» استاد و رئیس بخش نورولوژی در موسسه رفتار انسان و علوم متفقین هست.

«Chhillar» در دانشکده سنت توماس در دهلی نو تحصیل کرده ودر رشته دکتری کالج دکتری زنان بوگاتی فول سینگ در «Sonigat» مدرک دکتری را دنبال میکند. او یک رقصنده «Kuchipudi» تعلیم دیده هست و تحت رقصنده های افسانه ای راج و رادا ردی و «Kaushalya Reddy» تعلیم دیده هست.

همراه با مانوشی چیلار زیباترین دختر شایسته هندوستان

«Chhillar» همینطور در مدرسه ملی درام حضور داشته هست.در 25 ژوئن 2017، «Chhillar» در مسابقات «Femina Miss India 2017» کمپانی کرد و نماینده ایالت هریانا بود. در طول رقابت، «Chhillar» تا حالا دوشیزه ، و همینطور برنده شدن در رقابت نیز، حق کسب نمایندگی هند در مسابقه جهانی 2017 بانو جهانی هست.

همراه با مانوشی چیلار زیباترین دختر شایسته هندوستان

در بانو 2017، «Chhillar» یک نیمه نهایی در برترین مدل، انتخابات مردمی و رقابت های چند رسانه ای بود، در حالی‌که او یک همکار برنده زیبایی با رقابت هدف بود. زیبایی «Chhillar» با هدف طرح طرح «Shakti» بود. هدف این کمپین انتشار آگاهی درمورد بهداشت قاعدگی هست. [11] او از حدود 20 روستا برای این طرح بازدید کرد

همراه با مانوشی چیلار زیباترین دختر شایسته هندوستان

و بیش از 5000 زن تحت پوشش قرار گرفت.در تاریخ 18 نوامبر 2017، «Chhillar» از طریق بانو جهانی 2017 به اسم «Stephanie Del Valle» تسویه شد. او به ششمین زن هندی برای به دست آوردن تاج تبدیل شد، و نخستین بار از «Priyanka Chopra» به دست آورد .

همراه با مانوشی چیلار زیباترین دختر شایسته هندوستان«Manushi Chhillar»

همراه با مانوشی چیلار زیباترین دختر شایسته هندوستان

مسابقات ملکه زیبایی هند،دختر لایق هند،درمورد دختر لایق هندوستان

همراه با مانوشی چیلار زیباترین دختر شایسته هندوستان

همراه با مانوشی چیلار زیباترین دختر لایق هندوستان ،زیباترین دختر هند

تنها امکان ارسال نظر خصوصی وجود دارد
تجدید کد امنیتی
نظر شما به هیچ وجه امکان عمومی شدن در قسمت نظرات را ندارد، و تنها راه پاسخگویی به آن نیز از طریق پست الکترونیک می‌باشد. بنابراین در صورتیکه مایل به دریافت پاسخ هستید، پست الکترونیک خود را وارد کنید.