// ۲۱ تیر ۹۷ ، ۰۳:۳۱

زندگی برادران دوقلو با خواهران دوقلو زیر یک سقف

به گزارش سایت تفریحی چفچفک برادران دوقلو که از خواهران دوقلو درخواست ازدواج نمودند و هردو جواب مثبت گرفتند و بدین ترتیب یک اتفاق دیدنی را رقم زدند. در طی 24 سال قبل برادران دوقلو دوگ و فیل مالم در منزل چهار خوابه ای به همراه همسرانشان خواهران دوقلو جیل و جنا و فرزندانشان در موسکو-ایداهو زندگی میکنند.

سرشناس هست که دوقلوها ارتباط خاصی با هم دارند و خانواده چهار نفره مالم نیز از این اصل مستثنا نیستند. آن ها همه ی وقت با هم غذا می خورند، با هم به مسافرت می روند، مدل مو های نمونه و شغل یکسان دارند و حتی رنگ لباس هایشان اغلب شبیه هم هست تا حدی که خودشان در تشخیص همسرشان گیج میشوند.

ماجرای ازدواج دوقلوها با هم و زندگی آن ها در زیر یک سقف

دوگ می گوید گاهی اوقات من نمی توانم جیل و جنا را از هم تشخیص بدهم بنابراین گاهی ممکن هست نامشان را صدا بزنم و ببینم کدام یک از انها واکنش نشان می دهد. ما هرگز ناگهانی و سریع به یکدیگر نزدیک نمی شویم.”ولی با وجود تمام این سردرگمی ها برای شناختن یکدیگر، این خانواده در صلح و آرامش با یکدیگر در یک منزل زندگی میکنند. اضافه بر انها دوگ و جیل دختری 19 ساله به نام رایلی و فیل و جنا پسر 18 ساله ای به نام تیم دارند.


تصویر عروسی این دوقلوها که در مراسمشان را در یک روز برگزار کردند

این دو خانواده در حال حاضر از یک سرویس بهداشتی و حمام بهره گیری میکنند. جنا می گوید ما نوبتی از آن بهره گیری میکنیم. اگر انها از حمام و سرویس بهره گیری کنند، من کار دیگری انجام می دهم.. فیل در این حین وسط حرف او گفت و یا باید به خود بپیچیم و بگوییم عجله کن

خانواده مالم مدام جملات یکدیگر را کامل می‌کنند و می دانند که برادر یا خواهرشان و یا زن برادر و یا برادر شوهرشان چه می خواهد بگویند.

دوگ و جیل در کنار دخترشان رایلی 19 ساله و فیل و جنا در کنار پسرشان تیم 18 ساله

دوگ و فیل این رویه را حتی در خواستگاری از خواهران دوقلو نیز داشتند. آن ها در اجتماع بزرگ دوقلوها در کشورشان فستیوال روز دوقلوها در سال 1992 در اوهایو، با همسرانشان آشنا شدند.نحوه خواستگاری انها اینگونه بود که با یک خنده پرسیدند می شود با ما ازدواج کنید به جای آنکه بگویند با من ازدواج می کنی

تیم و رایلی در آغوش مادرانشان در جشد تولدشان

خواهران دوقلو جیل و جنا لاسن 24ساله همراه با مادرشان در جشنواره دوقلوها شرکت کردند و پس از خراب شدن دوربین عکاسی شان و کمک گرفتن از برادران دوقلوی مالم که در آن زمان 34 ساله بودند، با انها آشنا شدند.دوگ و جیل ، فیل و جنا در هفتم آگوست 1993 ازدواج کردند، به گزارش سایت سرگرمی چفچفک دو برادر کت وشلوار شبیه به هم پوشیدند و دو خواهر نیز پس از امتحان کردن 53 لباس عروس، در نهایت لباس های مشابهی پیدا کردند تا همۀ با هم ست شوند.


این دو زوج در دوران جوانی شان و سفر به کارائیب

فیل در مورد ازدواج خود و برادرش با دو خواهر دوقلو می گویدشخصیت ما نقش بزرگی را در ارتباطمان بازی میکند. اگر جنا و دوگ با هم جفت می شدند و یا فیل با جیل باهم ازدواج می کردند این ازدواج سرنوشت خوبی نمی داشت.دو برادر دوقلو پیش از ازدواج و آشنا شدن با همسرانشان، اوقات زیادی را با هم نمی گذراندند و هرکس مسیر جدایی از هم داشت و حتی بعضی از دوستانشان اطلاعی از دوقلو بودن آن ها نداشت.


ازدواج و سبک زندگی دیدنی دو خواهر و برادر دوقلو

برعکس جنا و جیل جدایی ناپذیر بودند آن ها در یک اتاق می خوابیدند، یک خودرو را می راندند حساب بانکی یکسانی داشتند و پیش از فارغ التحصیلی از دانشگاه وسترن میشیگان، یک حرفه را دنبال می کردند.این دو برادر با در نظر گرفتن این نکته در ذهن شان، تصمیم گرفتند که جدایی این دو خواهر از هم به هیچ عنوان راه حل خوبی نیست بلکه باید به گونه ای زندگی کنند که ارتباط خاص این دو خواهر حفظ شود.

این خانواده در آشپزخانه مشترک شان

دوگ و فیل که هر دو نجار بوده و اکنون بازنشسته شده اند اکثر اوقات فراغتشان را به بازی گلف تماشای تلویزیون و یا انجام امور تعمیراتی داخل منزلشان می گذرانند.

این دو خواهر دوقلو و برادران دوقلو در روز فارغ التحصیلی شان

تنها امکان ارسال نظر خصوصی وجود دارد
تجدید کد امنیتی
نظر شما به هیچ وجه امکان عمومی شدن در قسمت نظرات را ندارد، و تنها راه پاسخگویی به آن نیز از طریق پست الکترونیک می‌باشد. بنابراین در صورتیکه مایل به دریافت پاسخ هستید، پست الکترونیک خود را وارد کنید.