// ۱۵ شهریور ۹۶ ، ۲۳:۳۶

قاتل دیوانه جسد زنش را 70 تکه کرد و ...+ عکس روز عروسی قاتل و همسرش

مرد قاتلی که زنش را خفه کرده و جسدش را به 70 قسمت مثله کرده و مدت دو ماه در فریزر خانه اش نگهداری کرده بود دستگیر و راهی زندان شد.

قاتل دیوانه جسد زنش را 70 تکه کرد و ...+ عکس روز عروسی قاتل و همسرش

متهم « راجش گولتی » 44 ساله همسرش «آنوپاما» را در سال 2010 میلادی به شکل وحشیانه ای به قتل Murder رسانده است.
اکنون دادگاهی در منطقه «دوهرادوم » هند این قاتل The Murderer را پس از 7 سال پای میز محاکمه کشاند.
بنا بر اطلاعات پلیس Police این مرد وحشی یک اره برقی خریداری کرده و جسد زنش را قطعه قطعه کرده است. ماموران پلیس قطعات مثله شده جسد قربانی را درون کیسه های پلاستیکی در حومه «دهرادون» پیدا کرده اند.
پرونده این جنایت Crime هولناک 7 سال است که در جریان بوده و مردم محلی به شدت پیگیر این موضوع هستند.
این زوج در سال 1999 میلادی ازدواج کرده و دو فرزند دوقلو پسر و دختر کوچک داشته اند. قاتل خود مهندس نرم افزار بوده و پس از ازدواج به همراه همسرش برای کار به آمریکا سفر کرده و برای مدتی در آنجا زندگی می کردند سپس در سال 2008 میلادی به هند بازگشته اما در 17 اکتبر سال 2010 میلادی با یکدیگر درگیر شده و قاتل همسرش را مورد ضرب و شتم قرار داده و پس از ضربه محکمی که ه سر زنش وارد کرده قربانی بیهوش شده و قاتل از ترس افشا شدن رفتار وحشیانه اش با یک بالش وی را خفه کرده و در نهایت جسدش را مثله کرده استدادگاه مرد قاتلی که جسد زنش را 70 قطعه کرده بود

تنها امکان ارسال نظر خصوصی وجود دارد
تجدید کد امنیتی
نظر شما به هیچ وجه امکان عمومی شدن در قسمت نظرات را ندارد، و تنها راه پاسخگویی به آن نیز از طریق پست الکترونیک می‌باشد. بنابراین در صورتیکه مایل به دریافت پاسخ هستید، پست الکترونیک خود را وارد کنید.

دیدگاه ها  ۱

  1. Hossein MK | ۱۵ شهریور ۹۶ ، ۲۳:۴۶ | لینک
    چقدر دیوانه