// ۲۵ خرداد ۹۷ ، ۰۹:۴۵

یک عروس ترکیه ای پس از یک ماجرای عاشقانه که بیش از نه سال طول کشید و با خرید وسایل و صرف هزینه ی بسیاری همراه بود با یک شوخی در مراسم عروسی (در اواخر ماه آوریل سال جاری) باعث به هم خوردن آن شد.با مجله اینترنتی چفچفک همراه باشید.

پس از آماده شدن سالن جشن و حضور مهمانان، تورگوت و خدیجه در جایگاه نشسته بودند تا خطبه ی عقد خوانده شود. او در پاسخ به سؤال که پرسید: آیا تورگوت دینچر را به همسری خود می پذیرید؟ جواب داد: نه غیر ممکنه و سپس در حالیکه می خندید گفت: طبعا بله.

عروس که می خواست شوخی کند هرگز فکرش را هم نمی کرد که این شوخی عروسی را بر هم بزند. به طوری که عاقد, ازدواج را باطل اعلام کرد و این موضوع را به مهمانان اعلام نمود و رفت. به گزارش روزنامه ترکیه ای (خبر تورک) پس از او هم مهمانان و حضار یکی پس از دیگری از مجلس بیرون رفتند و عروس و داماد هم به خانه ها ی خود برگشتند.

علی آقچه مسئول دفتر ازدواج تورگوتلو در این باره گفت:
"تصور نمی شد که این اتفاق بیفتد، خوب نیست، اما ما به کلمه ی اول گوش می کنیم، بر سر میز ازدواج اگر بگوید نه، این یعنی نه حتی اگر بعد از آن هزار بار بله گفته شود آن را قبول نمی کنیم، ما مثل قاضی هستیم و حکم صادر می کنیم، و باید جواب کوتاه و واضح بشنویم".

او در ادامه گفت:
"نه پشیمانم و نه ناراحت، برای اولین بار در طول شش سال کارم این اتفاق افتاده، من طبق قانون عمل کردم ، در عقد نکاح جای هیچ شوخی نیست".

تابناک باتو : سایت تفریحی چفچفک

تنها امکان ارسال نظر خصوصی وجود دارد
تجدید کد امنیتی
نظر شما به هیچ وجه امکان عمومی شدن در قسمت نظرات را ندارد، و تنها راه پاسخگویی به آن نیز از طریق پست الکترونیک می‌باشد. بنابراین در صورتیکه مایل به دریافت پاسخ هستید، پست الکترونیک خود را وارد کنید.