// ۰۲ مهر ۹۶ ، ۰۸:۲۳
اینستاگرام چهره های ویدیویی را فیلتر می کند

اینستاگرام چهره های ویدیویی را فیلتر می کند

کاربران این شبکه اجتماعی می‌توانند در هنگام اشتراک‌گذاری یک ویدیوی زنده؛ از میان چندین گزینه فیلتر چهره؛ یک فیلتر را انتخاب و روی ویدیوی زنده و تصویر خود قرار بدهند. برای نمونه؛ فیلتر چهره «عینک آفتابی» می‌تواند روی صورت کاربر قرار بگیرد. اینستاگرام به طور خودکار براساس نوع فیلتر چهره؛ رنگ پس‌زمینه و میزان نور و موارد دیگر را تنظیم می‌کند.


به گفته اینستاگرام، همه فیلترهای چهره برای ویدیوهای زنده در دسترس خواهند بود ولی فیلتر «عینک آفتابی» به طور انحصاری برای استریم‌های زنده استفاده می‌شود. این قابلیت از هفته آینده روی اینستاگرام فعال می‌شود ولی فیلترهای چهره دیگر به مرور و طی چند هفته آینده به این اپلیکیشن اضافه می‌شوند.

نحوه استفاده از فیلترهای چهره بسیار آسان است. کاربران می‌توانند قبل از شروع استریم زنده یا اشتراک‌گذاری ویدیو و همین‌طور در هنگام پخش ویدیو با ضربه زدن به آیکون چهره در گوشه پایین سمت راست اینستاگرام؛ آن را انتخاب و اعمال کنند. با انتخاب هر فیلتر، ظاهر کاربر در ویدیوی زنده تغییر می‌کند و ضمناً می‌تواند از هر تعداد فیلتر چهره استفاده کند.
 
اینستاگرام چهره های ویدیویی را فیلتر می کند 


اینستاگرام می‌گوید هنگامی که یک ویدیوی زنده با فیلتر چهره به پایان رسید؛ دوباره می‌توان آن را در بخش Stories پخش یا به طور کلی پاک کرد.

از روز گذشته، فیلترهای چهره برای ویدیوهای زنده فعال شدند ولی برای تمام کاربران به یک باره فعال نشده و به مرور زمان کاربران بیشتری به این فیلترها دسترسی خواهند داشت. چندین هفته طول می‌کشد تا تمامی کاربران اینستاگرام به این قابلیت دسترسی داشته باشد.
یک پزشک

تنها امکان ارسال نظر خصوصی وجود دارد
تجدید کد امنیتی
نظر شما به هیچ وجه امکان عمومی شدن در قسمت نظرات را ندارد، و تنها راه پاسخگویی به آن نیز از طریق پست الکترونیک می‌باشد. بنابراین در صورتیکه مایل به دریافت پاسخ هستید، پست الکترونیک خود را وارد کنید.