// ۰۷ شهریور ۹۶ ، ۱۲:۲۵
این ستاره اینستاگرام یک مدل کامپیوتری است

این ستاره اینستاگرام یک مدل کامپیوتری است

او سلفی‌های زیادی از خودش منتشر می‌کند، به مهمانی‌ها و رویدادهای مختلف در شهرش می‌رود، لباس‌های طراحان را تبلیغ می‌کند و به طور کلی سعی می‌کند توهم یک زندگی فوق العاده را ایجاد کند.
برترین ها: «لیل میکوئلا» مثل یک کاربر معمولی اینستاگرام عمل می‌کند. او سلفی‌های زیادی از خودش منتشر می‌کند، به مهمانی‌ها و رویدادهای مختلف در شهرش می‌رود، لباس‌های طراحان را تبلیغ می‌کند و به طور کلی سعی می‌کند توهم یک زندگی فوق العاده را ایجاد کند. تنها یک چیز وجود دارد که او را متمایز می‌کند و آن این است که او یک شخص واقعی نیست، بلکه یک مدل کامپیوتری با ظاهر بسیار واقعی است.
 
حساب اینستاگرام میکوئلا سال گذشته راه اندازی شد و اکنون ۲۵۰۰۰۰ نفر او را دنبال می‌کنند و او با پست‌های جدید و پاسخ دادن به نظراتشان آن‌ها را نگه می‌دارد. او همه چیزهایی که یک ستاره شبکه‌های اجتماعی باید داشته باشد را دارد فقط انسان نیست. در برخی عکس‌ها او کاملا شبیه یک مدل کامپیوتری است، اما در عکس‌های دیگر کاملا واقعی به نظر می‌رسد و به نظر مردم این جالب است. به نظر می‌رسد او ترکیبی از یک مدل سه بعدی و یک شخص واقعی است. بااین حال به نظر نمی‌رسید هیچ کس راز وجود او را بداند.
 
یکی از متخصصان تصویرسازی کامپیوتری در این باره می‌گوید: «او بسیار واقعی به نظر می‌رسد. جزئیات صورت او بسیار خوب هستند، اما مو‌ها با کامپیوتر تولید شده اند، زیرا ریشه‌ها واقعی به نظر نمی‌رسند و تیشرت او کاملا یک عکس است، زیرا هیچ سایه‌ای ندارد. من فکر می‌کنم او ترکیبی از یک مدل سه بعدی و یک عکس است. آن‌ها عکسی از یک فرد واقعی گرفته و آن را با مدل ترکیب کرده اند. آرایش و هنر او کارهای پس از تولید زیادی لازم دارد.» برخی معتقدند میکوئلا اثر نیکول راجرو هستند، یک هنرمند دیجیتال بااستعداد که یکی از اولین کسانی بود که زیر پست او نظرش را نوشت. او اصرار دارد که این درست نیست، اما اضافه می‌کند «هرکس این اثر را خلق کرده، بسیار واقعی به نظر می‌رسد درست مثل یک ستاره اینستاگرام.» میکوئلا طرفدران پر و پا قرصی نیز دارد که اصرار دارند او واقعی است به این معنی که ظاهر تغییرداده شده یک شخص واقعی است.
 
دختری که با کامپیوتر تولید، اما ستاره اینستاگرام شد 
 
دختری که با کامپیوتر تولید، اما ستاره اینستاگرام شد 
 
دختری که با کامپیوتر تولید، اما ستاره اینستاگرام شد 
 
دختری که با کامپیوتر تولید، اما ستاره اینستاگرام شد 
 
دختری که با کامپیوتر تولید، اما ستاره اینستاگرام شد 
تنها امکان ارسال نظر خصوصی وجود دارد
تجدید کد امنیتی
نظر شما به هیچ وجه امکان عمومی شدن در قسمت نظرات را ندارد، و تنها راه پاسخگویی به آن نیز از طریق پست الکترونیک می‌باشد. بنابراین در صورتیکه مایل به دریافت پاسخ هستید، پست الکترونیک خود را وارد کنید.

دیدگاه ها  ۱

  1. N@f@s 2000 | ۰۷ شهریور ۹۶ ، ۱۲:۵۰ | لینک
    یاعلی چقدرم زشته