// ۰۳ شهریور ۹۶ ، ۱۳:۳۶

تصاویری از درخت یکصد ساله ای که داخل یک کلیسا رشد کرده است

این کلیسای زیبا که در سامارینا در یونان واقع شده، در سال ۱۸۱۲ میلادی ساخته شده است. گفته می شود که این مکان مذهبی وقف حضرت مریم است و مردم هر سال در روز ۱۵ اوت در آن جا گرد هم جمع شده و جشن باشکوهی برپا می کنند.

اما نکته عجیب این کلیسا در این است که روی یکی از دیوارهای آن، یک درخت کاج عظیم رشد کرده و از بخش محراب کلیسا بیرون آمده است. خروج این درخت از سقف کلیسا، منظره باشکوهی ایجاد کره است.

گفته می شود این درخت حدود یکصد سال عمر دارد.

همچنین بد نیست اشاره کنیم که سامارینا یک روستای کوهستانی در منطقه Grevena در کشور یونان است و از مرتفع ترین روستاهای قاره اروپا محسوب می شود که در ارتفاع ۱۶۰۰ متری واقع شده. همچنین به عنوان بزرگ ترین دهکده یونان نیز شناخته می شود و به همین خاطر، این مکان در فصل تابستان مملو از جمعیت و مسافر است.

در ادامه می توانید تصاویر این درخت باشکوه را مشاهده کنید که این وطر به نظر می رسد که از روی سقف محراب کلیسای قدیمی رشد کرده و بالا آمده است. همراهمان باشید.

منبع: boredpanda
تنها امکان ارسال نظر خصوصی وجود دارد
تجدید کد امنیتی
نظر شما به هیچ وجه امکان عمومی شدن در قسمت نظرات را ندارد، و تنها راه پاسخگویی به آن نیز از طریق پست الکترونیک می‌باشد. بنابراین در صورتیکه مایل به دریافت پاسخ هستید، پست الکترونیک خود را وارد کنید.