// ۰۱ شهریور ۹۶ ، ۱۷:۱۶
تصویرسازی های خلاقانه با اشیاء ریز و کوچک

تصویرسازی های خلاقانه با اشیاء ریز و کوچک

انسان ها با خلاقیت های خود می توانند آثار بسیار زیبا و ماندگاری خلق نمایند. ابتکار، کلید اصلی موفقیت هر فرد در هر عرصه از زندگی محسوب می گردد و حتی هنرمندان نیز بدون ایده پردازی های نوین قادر نیستند، اثری را جهانی نموده و موجب شهرت بیشتر خود بشوند.

آگاهی از این امر برای «دزیره د لئون» که دانشجوی مقطع دکترای عصب شناسی است موجب گشت تا پروژه ای یکصد روزه را در اینستاگرام آغاز کند که اکنون مورد توجه بسیاری از هنردوستان قرار گرفته و فالوئرهای بسیاری را برای وی به دنبال داشته. این پروژه «یکصد روز از اشیاء کوچک» نام داشته و در صفحه شخصی اینستاگرام این هنرمند قابل مشاهده است.

با دیدن این عکس ها متوجه خواهید شد که دزیره با استفاده از ابزار و عناصر ریزی که همه ما به نوعی با آنها سر و کار داریم و کشیدن خطوط ساده در اطراف آنها، چه تصاویر زیبایی خلق نموده. همچنین باید گفت که احتمالا پس از تماشای این آلبوم احتمالا دیدگاهتان به دنیای پیرامون تغییر کرده و اشیاء ریز و درشت دور و اطراف خود را یک وسیله بی جان نخواهید دید.

1

2

3

4

5

6

7

8

9

10

11

12

13

14

15

16

17

18

19

20

تنها امکان ارسال نظر خصوصی وجود دارد
تجدید کد امنیتی
نظر شما به هیچ وجه امکان عمومی شدن در قسمت نظرات را ندارد، و تنها راه پاسخگویی به آن نیز از طریق پست الکترونیک می‌باشد. بنابراین در صورتیکه مایل به دریافت پاسخ هستید، پست الکترونیک خود را وارد کنید.