// ۱۴ شهریور ۹۶ ، ۲۳:۰۰

یکی از توسعه دهندگان IOS با بررسی کدهای نسخه گلدمستر، نام های آیفون جدید شرکت اپل را کشف کرده است.

به گزارش باشگاه خبرنگاران، شرکت اپل 12 سپتامبر (21 شهریور) قرار است از گوشی های جدید خود رونمایی کند. در فضای مجازی شایعات و نام‌های بسیاری از این گوشی منتشر شده است که صحت و سقم آن هنوز مشخص نیست.

یکی از توسعه دهندگان IOS با بررسی کدهای نسخه گلدمستر، به نام‌های آیفون جدید شرکت اپل پی برده است. این فرد می گوید اپل دو گوشی خود را با نام های آیفون 8 و آیفون 8 Plus و گوشی دیگر را با نام آیفون X معرفی خواهد کرد.

آیفون X دارای صفحه نمایش بدون لبه است و به سیستم‌ تشخیص چهره سه‌بعدی مجهز خواهد بود. حسگر اثرانگشت از آیفون جدید اپل حذف شده است؛ سیستم تشخیص چهره‌ سه‌بعدی آیفون X می‌تواند در یک میلی‌ثانیه، چهره کاربران را شناسایی کند و حتی سیستم‌ پرداخت اپل Pay نیز از آن پشتیبانی خواهد کرد. با استفاده از حسگر مادون قرمز، سیستم تشخیص چهره می‌تواند حتی در شرایط نامناسب نوری نیز چهره‌ کاربران را تشخیص دهد و دستگاه را آنلاک کند.

حال فقط دو روز مانده تا اپل از پرچم‌دار جدید خود رونمایی کند و به شایعات پایان دهد

  اخبارتکنولوژی ,خبرهایتکنولوژی ,اپل

تنها امکان ارسال نظر خصوصی وجود دارد
تجدید کد امنیتی
نظر شما به هیچ وجه امکان عمومی شدن در قسمت نظرات را ندارد، و تنها راه پاسخگویی به آن نیز از طریق پست الکترونیک می‌باشد. بنابراین در صورتیکه مایل به دریافت پاسخ هستید، پست الکترونیک خود را وارد کنید.