// ۲۹ اسفند ۹۶ ، ۱۵:۰۵
طالع بینی و حیوان سال 97

سال هزار و سیصد و نود و شش به پایان خود رسیده و چند روزی بیشتر تا آغاز سال 1397 باقی نمانده است . اگر میخواهید بدانید نماد سال 97 چیست با ما در این مطلب از سایت سرگرمی چفچفک  همراه باشید . با توجه به نزدیک شدن به پایان سال 96 و فرا رسیدن سال 97, شاید برایتان جالب باشد که بدانید سال 1397 سال چه حیوانی است؟

طالع بینی و حیوان سال 97

از جمله تقویم هایی که در ایران و چین و مغولستان و سایر جهان معمول بوده ، تقویم اویغوری است که دارای یک دوره 12 ساله بنام حیوانات است و مشخصات هر سال را با طبیعت یکی از حیوانات منطبق میکند که اسامی این حیوانات به ترتیب ، موش ، گاو ،پلنگ ،خرگوش، نهنگ ، مار، اسب، گوسفند، میمون، مرغ، سگ ، خوک است.

 

این تقویم توسط تورک های اویغور چین ابداع شد.اما سال 1397 براساس این تقویم سال سگ خواهد بود.

 

متولدین سالهای: , 1289، 1301، 1313، 1325، 1337، 1349، 1361، 1373، 1385، 1397، و …

طالع بینی و حیوان سال 97

علایق متولدین سال سگ

 

رنگ: فیروزه ای , , , , , , , , , , , , , , , حیوان: سگ یا گوسفند

 

گُل: همیشه بهار , , , , , , , , , , , , , درخت: گیلاس

 

رایحه: حنا , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , گیاه: مرزنگوش

 

طعم: گوشتی , , , , , , , , , , , , , , , , ادویه: میخک

 

جواهر تولد: یاقوت , , , , , , , , , , , , فلز: سرب

 

عدد شانس: 9 , , , , , , , , , , , , , , , , , آلت موسیقی : گیتار

 

شعار سگ: “من نگران هستم”

 

سگ دوست انسان است که می تواند او را درک کند و از او اطاعت کند، چه صاحبش ثروتمند باشد و چه فقیر. چینی ها سگ را حیوانی فرخنده و مبارک می دانند. اگر سگی وارد خانه ای شود، صاحبخانه با آغوش باز او را خواهد پذیرفت.

افرادی که در سال سگ متولد شده اند، شخصیتی راست و درست دارند. آنها در کار و شق وفادار، باجرات، زبردست، باهوش و دلسوز هستند. این افراد اگر بتوانند بی ثباتی خود را رفع و رجو کنند، شانس به سراغشان خواهد آمد.

تنها امکان ارسال نظر خصوصی وجود دارد
تجدید کد امنیتی
نظر شما به هیچ وجه امکان عمومی شدن در قسمت نظرات را ندارد، و تنها راه پاسخگویی به آن نیز از طریق پست الکترونیک می‌باشد. بنابراین در صورتیکه مایل به دریافت پاسخ هستید، پست الکترونیک خود را وارد کنید.