// ۳۰ خرداد ۹۷ ، ۲۱:۴۲

برای اولین بار در تاریخ تمام ادوار تورنمنت های جام جهانی، قرار است یک کمک داور زن، فرناندا کولمبو به میدان مسابقه برای قضاوت برود و از عجایب این دوره جام جهانی یعنی 2018 روسیه محسوب میشود، خانم فرناندا کولمبو این کمک داور زن، بعنوان کمک داور مسابقه آتلتیکو مینیرو و کروزیرو، دو تیم دست یک برزیل بود ، که در پایان با مشکلاتی برای فرناندای 25 ساله همراه شد.با مجله اینترنتی چفچفک همراه باشید.

این مسابقه با نتیجه دو بر صفر به نفع آتلتیکو مینیرو به اتمام رسید.مربی تیم کروزیرو بعد ازآن بازی جنجالی گفت که خانم فرناندا پرچم خود رابه اشتباه به علامت آفساید به نفع تیم حریف بالا برده است.

درباره فرناندا گفته شده که وی از سه سال پیش داوری رابه شکل حرفه ای آغاز کرده و الان مجوز داوری بین المللی را از فیفا دریافت کرده است.به گزارش چفچفک او که ظاهراً آلمانی‌تبار است دو سال پیش بعنوان زیباترین کمک داور برزیلی انتخاب شد.

75% از شرکت کنندگان دریک همه ی پرسی، فرناندا را بعنوان زیباترین کمک داور انتخاب کردند، با این حال او تا چهارشنبه گذشته ناشناخته باقیمانده بود.

بر اساس این گزارش فرناندا روز چندی پیش مسابقه دو تیم مشهور برزیلی یعنی سان پائولو و ریگاتاس را کمک داوری کرد. وی تا کنون 170 مسابقه را داوری کرده است.

ظاهراً تنها مشکل فرناندا، برخورد بازیکنان هنگام بازی است. عده ای از بازیکنان عصبی که به جنجال‌آفرینی و برخورد با داوران عادت دارند، در برخورد با فرناندای زیبا روی چهره‌ای آرام از خود نشان می دهند.

حضور این خانم داور در رقابت های روسیه واکنش کاربران ایرانی را در پی داشته و همه ی نگران هستند به خاطر عدم وجود امکان پخش حضور این داور دریک مسابقه فوتبال صدا و سیما چه برنامه ای دراین زمینه دارد.

تصاویر فرناندا کولمبو کمک داور جام جهانی

تصاویر زیباترین زن داور در جهان و جام جهانی 2018 روسیه

اولین کمک داور زن در تاریخ جام جهانی

عکس های فرناندا کولمبو

بیوگرافی فرناندا کولمبو ،تصاویر جدید فرناندا کولمبو

فرناندا کولمبو زن کمک داور در جام جهانی

تصاویر کمک داور زن جام جهانی 2018

اولین کمک داور زن جام جهانی ،فرناندا کولمبو ،تصاویر فرناندا کولمبو

تصاویر فرناندا کولمبو کمک داور زیبای برزیلی در جام جهانی 2018

پارس ناز : سایت تفریحی چفچفک

تنها امکان ارسال نظر خصوصی وجود دارد
تجدید کد امنیتی
نظر شما به هیچ وجه امکان عمومی شدن در قسمت نظرات را ندارد، و تنها راه پاسخگویی به آن نیز از طریق پست الکترونیک می‌باشد. بنابراین در صورتیکه مایل به دریافت پاسخ هستید، پست الکترونیک خود را وارد کنید.