// ۱۱ آبان ۹۶ ، ۱۱:۲۶

همه می دانیم که اپلیکشین های گوناگون و متنوعی برای ویرایش عکس و اعمال افکت های از پیش تعیین شده وجود دارد که اغلب در راستای زیباتر شدن صورت هستند. اما در مواردی، افکت های خنده دار یا ترسناک هم به چهره کاربر می دهند که بسیار سرگرم‌کننده به‌نظر می رسد.

اما در همین راستا، برخی نرم افزارها دقیقا هدفی برعکس را دنبال می کنند، یعنی به جای صاف کردن پوست، درشت کردن چشم ها، بلندتر نشان دادن مژه ها و قرینه کردن ابروها، آرایش روی صورت زنان را برداشته و چهره را به صورت طبیعی نمایش می دهد.

لازم به یادآوری نیست که اپ MAKEAPP نیز همانند دیگر برنامه ها، نتیجه صددرصد درستی ندارد و ممکن است با خطاهایی همراه باشد. اما در این مطلب ما قصد نداریم در مورد مزایا یا معایب این اپلیکیشن صحبت کنیم. بلکه به کار جالب یکی از کاربران اینترنتی خواهیم پرداخت که با استفاده از آن به پاک کردن آرایش صورت هنرمندان مشهور جهان پرداخته و آن را با دیگران به اشتراک گذاشته است.

گفتنی است که اپ موردبحث از فایل های ویدئویی و تصویری پیشتیبانی می کند. از این رو در ادامه تعدادی از عکس ها و گیف هایی که با MAKEAPP ویرایش شده اند را برایتان برگزیده ایم. همراهمان باشید.

تنها امکان ارسال نظر خصوصی وجود دارد
تجدید کد امنیتی
نظر شما به هیچ وجه امکان عمومی شدن در قسمت نظرات را ندارد، و تنها راه پاسخگویی به آن نیز از طریق پست الکترونیک می‌باشد. بنابراین در صورتیکه مایل به دریافت پاسخ هستید، پست الکترونیک خود را وارد کنید.