// ۰۵ آذر ۹۶ ، ۱۱:۱۳
چهره مردان با ریش و بدون ریش

موامبر یک رویداد سالانه است که بر اساس آن مردان ریش و سبیل خود را برای ارتقای آگاهی در خصوص سرطان‌های مردان و خیریه‌های دیگر بلند می کنند.

همان طور که از نام این رخداد مشخص است، در ماه نوامبر برگزار می‌شود و هدف اصلی آن «تغییر چهره سلامت مردان» است. در این دوره یک ماهه، مردها سبیل خود را نمی‌زنند تا توجه عموم را به مسائل مربوط به بهداشت و بیماری‌های مختص مردان از جمله سرطان پروستات جلب کنند.

با تشویق مردان به شرکت کردن در این برنامه دست اندرکاران بنیاد موامبر (Movember) بر آنند تا به تعداد مردانی که مرتب و به شکل سالانه سلامت خود را می‌سنجند بیافرایند و به این ترتیب تشخیص سرطان در مراحل اولیه را بالا ببرند و از تعداد مرگ‌های قابل پیشگیری بکاهند.

در همین راستا، مردانی که در این رویداد شرکت کرده اند، عکس های خود را با دیگران به اشتراک گذاشته اند که در ادامه می توانید گوشه ای از آن ها را مشاهده کنید.

درصورت تمایل می توانید نظر خود در مورد تاثیر ریش و سبیل در چهره مردان را در بخش نظرات برایمان بنویسید.

تنها امکان ارسال نظر خصوصی وجود دارد
تجدید کد امنیتی
نظر شما به هیچ وجه امکان عمومی شدن در قسمت نظرات را ندارد، و تنها راه پاسخگویی به آن نیز از طریق پست الکترونیک می‌باشد. بنابراین در صورتیکه مایل به دریافت پاسخ هستید، پست الکترونیک خود را وارد کنید.

دیدگاه ها  ۱

  1. یه خانوم گل *** | ۰۵ آذر ۹۶ ، ۱۱:۲۸ | لینک
    بعضیاشون زیاده روی کردن :|