// ۱۰ شهریور ۹۶ ، ۱۸:۳۴

عروسک زنده در خیابان +عکس
"لولو هاشیموتو" جدیدترین ربات انسان‌نمای طراحی شده توسط ژاپنی‌ها است که به شکل یک عروسک اما "زنده" است. 

به گزارش رویترز، یک طراح مد ژاپنی رباتی انسان‌نما به شکل یک عروسک ساخته که با یک کلاه گیس، یک ماسک و جوراب‌های عروسکی پوشانده شده است. 

"هیتومی کماکی" سازنده 23 ساله این عروسک می‌گوید: من همیشه بسیار عروسک‌ها را دوست داشته‌ام و همیشه برای من مظهر جذابیت بوده‌اند.
 
عروسک زنده

"لولو هاشیموتو" دقیقا شبیه به انسان حرکت می‌کند، به طوری که وقتی در خیابان راه می‌رود، مردم را شگفت زده می‌کند.

"لولو" در همایش سالانه "Miss iD" شرکت کرده تا یکی از 134 پذیرش شده در میان 4000 اثر باشد.

این همایش شخصیت‌های غیر انسانی که از طریق هوش مصنوعی و گرافیک کامپیوتری برای اولین بار تولید می‌شوند را شرکت می‌دهد و در ماه نوامبر اثر برگزیده را معرفی خواهد کرد.


توانایی "لولو" در به چالش کشیدن مرز میان خیال و واقعیت، طرفداران شبکه‌های اجتماعی را مسحور کرده است، به طوری که حساب‌های کاربری "توییتر" و "اینستاگرام" این عروسک دهها هزار دنبال‌کننده جذب کرده است.

 
عروسک زنده
یکی از کارشناسان این عرصه می‌گوید: من "لولو" را اعجاز آور و اعجاب انگیز می‌بینم، چرا که توانسته وجوه انسانی و عروسکی، دو چیزی که باهم متفاوت هستند را به هم پیوند داده و در کنار هم قرار دهد.
 
ایسنا

تنها امکان ارسال نظر خصوصی وجود دارد
تجدید کد امنیتی
نظر شما به هیچ وجه امکان عمومی شدن در قسمت نظرات را ندارد، و تنها راه پاسخگویی به آن نیز از طریق پست الکترونیک می‌باشد. بنابراین در صورتیکه مایل به دریافت پاسخ هستید، پست الکترونیک خود را وارد کنید.