// ۲۱ بهمن ۹۶ ، ۲۰:۱۵

سندرم پوست ماری یکی از اهالی این روستا را به مرد ماری مشهور کرده است ، مردی که زندگی دردناکی را تجربه می کند چرا که در فاصله ای بسیار کوتاه تمام پوست بدنش مثل مارتغییر می کند.مردی که به دلیل ریختن پوست بدنش نمی تواند راه برود”اوم پراکاش” به دلیل بیماری دردناک و سندرم پوست ماری قادر به انجام فعالیت های روزمره و حتی راه رفتن طبیعی نیست چرا که وضعیت وخیم پوست بدنش او را در این امر ناتوان کرده است.

  

بیماری عجیب و وحشتناک این مرد آفریقایی (عکس)

 “پراکاش” هر روز و با فاصله 2 ساعت یکبار بایستی با کرم های نرم کننده پوست بدن و صورت خود را مرطوب کند هرچند اثر چندانی ندارد ولی برای کاهش شدت مشکل پوستی او سالهاست که این کار را انجام می دهد.علی رقم تمام مشکلات او همچنان امیدوار است تا روزی درمان شود و بتواند مثل یک انسان طبیعی زندگی کند. “اوم” 35 ساله در مورد وضعیت دردناک خود می گوید :

 بیماری عجیب و وحشتناک این مرد آفریقایی (عکس)

 

بیماری عجیب و وحشتناک این مرد آفریقایی (عکس)

 مشکل پوستی من اجازه حرکت و راه رفتن نرمال را به من نمی دهد چرا که با هر حرکت کوچکی پوستم دچار شکاف های عمیقی شده و خونریزی ایجاد می شود برای همین نباید زیاد حرکت داشته باشم ، تنها کاری که برای کاهش عوارض مشکل پوستی ام می توانم انجام دهم این است که هر 2 ساعت یکبار پوست تمام بدن خود را با آب و کرم نرم کننده مرطوب کنم.

تنها امکان ارسال نظر خصوصی وجود دارد
تجدید کد امنیتی
نظر شما به هیچ وجه امکان عمومی شدن در قسمت نظرات را ندارد، و تنها راه پاسخگویی به آن نیز از طریق پست الکترونیک می‌باشد. بنابراین در صورتیکه مایل به دریافت پاسخ هستید، پست الکترونیک خود را وارد کنید.