// ۱۲ شهریور ۹۶ ، ۱۰:۵۲

ماجرای مرگ دخترجوان وکوله پشتی 50 میلیون تومانی

کارآگاهان پلیس تهران پس از مرگ دخترجوان فراری، سرگرم تحقیق درباره پرونده ناپدید شدن کوله پشتی حاوی 50 میلیون تومان پول نقدی هستند که پس از مرگ وی به طرز مرموزی ناپدید شده است.

 ماجرای مرگ دخترجوان وکوله پشتی 50 میلیون تومانی
 
کارآگاهان پلیس تهران پس از مرگ دخترجوان فراری، سرگرم تحقیق درباره پرونده ناپدید شدن کوله پشتی حاوی 50 میلیون تومان پول نقدی هستند که پس از مرگ وی به طرز مرموزی ناپدید شده است.
 
به گزارش «ایران»، رسیدگی به این پرونده از آذر سال گذشته و به دنبال تماس مأموران مستقر در یکی از بیمارستان‌های پایتخت که از مرگ مرموز دختری جوان خبرداده بودند، در دستور کار پلیس و بازپرس کشیک قتل پایتخت قرارگرفته است.
 
تحقیقات نشان داد پیکر دختر جوان ازسوی پسری ناشناس به درمانگاه انتقال یافته و پسر نیز در چشم به هم زدنی ناپدید شده است.بدین‌ترتیب به دستور بازپرس محسن مدیرروستا تحقیقات تخصصی برای کشف علت اصلی مرگ و شناسایی دختر جوان و پسر فراری آغاز شد.در ادامه بررسی‌ها وپس ازشناسایی دختر جوان مشخص شد مهناز مدتی قبل به همراه مقدار زیادی طلا از خانه فرار کرده است.
 
او سپس به یک طلافروشی رفته و تمام طلاهایش را به 50 میلیون تومان پول نقد تبدیل کرده و پول‌ها را داخل کوله پشتی‌اش ریخته بود. ساعاتی بعد نیز کوله پشتی پر از پول را به شکل امانت به مرد مغازه‌داری سپرده بود.
 
تا اینکه دخترجوان مدتی پس از آشنایی با مرد جوانی، به طورمرموزی جان باخت.از آنجا که احتمال قتل دختر جوان وجود داشت، تحقیقات ادامه یافت و با اعلام نظر متخصصین پزشکی قانونی، فرضیه جنایت رنگ باخت.
 
پزشکی قانونی اعلام کرده بود مرگ مهناز، ناگهانی بوده و قتلی رخ نداده است. ازسوی دیگربه دنبال ناپدید شدن کوله پشتی 50 میلیون تومانی، تجسس‌ها دراین‌باره ادامه یافت. تا اینکه کارآگاهان مرد مغازه‌داری را شناسایی کردند که کوله پشتی نزد او به امانت گذاشته شده بود.
 
اما اومدعی شد کوله پشتی توسط سارقی شبرو به سرقت رفته است. بدین ترتیب بازپرس جنایی دستور ادامه تحقیقات تا زمان رفع ابهام‌ها را صادر کرد.
تنها امکان ارسال نظر خصوصی وجود دارد
تجدید کد امنیتی
نظر شما به هیچ وجه امکان عمومی شدن در قسمت نظرات را ندارد، و تنها راه پاسخگویی به آن نیز از طریق پست الکترونیک می‌باشد. بنابراین در صورتیکه مایل به دریافت پاسخ هستید، پست الکترونیک خود را وارد کنید.

دیدگاه ها  ۱

  1. علی اسمعیلی | ۱۲ شهریور ۹۶ ، ۱۱:۰۴ | لینک
    خیلی داستان جانحی جالبی بود این مرگ مرموز دختر مرا به تعجب وا داشت و این که انتهاء آن نیز مشخص نشد که پول کجاست