// ۱۹ مهر ۹۶ ، ۱۹:۱۴

سلنا گومز خواننده و بازیگر مشهور هالیوودی این روزها در صدر پرطرفدار ترین سلبریتی ها قرار دارد, مجموعه های وی همه ی وقت فروش بالایی دارند. اگر از طرفدار های این هنرمند پرطرفدار نباشید حتماً تا اکنون تصویر سلنا گومز را اینترنت دیده اید یا آهنگهای او به گوشتان خورده هست سلنا گومز بازیگر و خواننده 25 ساله آمریکایی هست.

سلنا گومز کار حرفه‌ای خود را در صنعت موزیک و برنامه‌های تلویزیونی ایالات امریکا از 5 سالگی در سریال بارنی و رفقا آغاز نمود. او به‌تدریج توانست خود را به یکی از مهمترین وزنه‌های صنعت موسیقی کشور آمریکا تبدیل نماید.

او همواره یکی از مدل‌های پرطرفدار برای نوجوانان ایالات امریکا به حساب می آیند و شمار زیادی از نوجوانان آمریکایی و حتی شمار زیادی از نوجوانان در سرتاسر دنیا برای پوشش خود وی را الگوی خود قرار داده‌اند. بدین ترتیب هنگامی‌که در مورد سلنا گومز گفتگو می کنیم درواقع مشغول گفتگو کردن در مورد یکی از پرطرفدار‌ترین چهره‌های جوان در صنعت موسیقی سینما و تلویزیون و همین‌طور صنعت مد و پوشاک هستیم.

همراه با سلنا گومز جذاب ترین ستاره جوان هالیوود

روابط سلنا گومز و جاستین بیبر
اما اضافه بر موفقیت‌های شخصی سلنا گومز که باعث محبوبیت روز افزون او گردیده هست. مسئله مهم دیگری نیز در میزان محبوبیت او تاثیر به سزایی داشته هست و آن ارتباطش با خواننده‌ی جوان پرطرفدار و مشهور دیگری به اسم جاستین بیبر هست. نتایج این رابطه که مدت زیادی نیز به طول نینجامید, برای سلنا گومز بسیار خیره کننده بود و باعث رشد انفجاری محبوبیت او در دنیا گردید.

همراه با سلنا گومز جذاب ترین ستاره جوان هالیوود

سلنا گومز و دوست خودمانی او تیلور سویفت
گرچه عوامل دیگری نیز در رسیدن به چنین شهرت و محبوبیتی تأثیرگذار بوده‌اند, اگر بخواهیم به مهمترین آن‌ها اشاره کنیم باید در مورد رفاقت خودمانی بین سلنا گومز و خواننده سبک کانتری بسیار مشهور یعنی تیلور سویفت بگوییم. این دو بانو خوشگل مدت زمان زیادی هست که باهم دوست خودمانی میباشند 

و هم‌چنین در زمانی که سلنا با جاستین بیبر به دشوار خورده بود تیلور به او کمک زیادی کرد و پس از جدایی از جاستین نیز از سلنا بسیار پشتیبانی کرد.

همراه با سلنا گومز جذاب ترین ستاره جوان هالیوود

همراه با سلنا گومز جذاب ترین ستاره جوان هالیوود

صدای جادویی و دل‌ نشین سلنا

قطعا توانایی‌ های شخصی سلنا گومز نیز یکی از مهمترین دلایل ترقی سریع او در صنعت موسیقی و سینمای ایالات امریکا هست. زندگی حرفه‌ای سلنا گومز بعد از 5 سالگی کهبه‌عنوان بازیگر در برنامه تلویزیونی بارنی و رفقا شرکت کرده بود, در سن هفت سالگی و با شرکت در سریال کمدی جادوگران محله ویورلی ادامه پیدا کرد

و به همین سرعت سایر کارهای حرفه‌ای سلنا گومز نیز در سنین کودکی و نوجوانی به طور همزمان ادامه پیدا کرد. به شکلی که پس از آن نخستین مجموعه موسیقی او در گروه سلنا گومز و سین در سال 2009 به بازار ارائه شد و در همان سال اول از فروش بسیار بالایی برخوردار شد.

بدین ترتیب در سال‌های 2010 و 2011 نیز این خواننده جوان دو مجموعه موسیقی دیگر را به همراه گروهش به بازار ارائه کرد. پس از آن در سال 2012 اعلام نمود که از این به بعد به صورت مستقل کار موسیقی خود را ادامه خواهد داد و از گروه موسیقی خود جدا شد.

همراه با سلنا گومز جذاب ترین ستاره جوان هالیوود

تصویر سلنا گومز سفیر یونیسف 

جوان ترین سفیر صلح یونیسف
اما محبوبیت او در سال‌های آغاز فعالیتش در گروه موسیقی به حدی چندان بود که سازمان ملل متحد وی را بعنوان یکی از سفرای یونیسف که سازمانی هست در پشتیبانی ازکودکان سرتاسر دنیا, گزینه نمود و با این انتخاب سلنا گومز به جوانترین سفیر صلح یونیسف تبدیل گردید. سلنا گومز در سال 2012 اعلام نمود

که می خواهد تمرکز بیشتری را بر روی حرفه بازیگری از بگذارد و به همین علت او چند نقش در تهیه این چند سال قبل در سینمای هالیوود ایفا نموده هست.

سلنا گومز خواننده پرطرفدار نوجوانان

مهم ترین عامل شهرت و موفقیت از سلنا گومز چند آهنگی بود که بعد از جدایی از گروهش به صورت تک آهنگ روانه بازار نمود این آهنگ‌ها از محبوبیت بسیار زیادی در میان نوجوانان دنیا برخوردار شدند و به این علت سلنا گومز تبدیل به یکی از بت‌های نوجوانان در صنعت موسیقی و همین‌طور صنعت سینمای ایالات امریکا و دنیا تبدیل شد.

همراه با سلنا گومز جذاب ترین ستاره جوان هالیوود

تصویر سلنا گومز در جمع هوادارانش 

برند لباس سلنا گومز
سلنا گومز مطابق رفتار معمول بیشتر چهره‌های مشهور زن هالیوودی به صنعت مد علاقه بسیاری دارد و در بیشتر فشن شو ها و کت واک‌های برندهای مشهور دنیا بعنوان مهمان ویژه حضور پیدا می‌کند. اضافه بر شرکت کردن در مراسم‌های گوناگون صنعت مد, سلنا گومز در سال 2010 خط فرآوری لباس‌های بلند خودش را نیز افتتاح نمود.

لباس‌های خط فرآوری سلنا گومز در سال 2013 روانه بازار شدند. ویژگی بارز و ویژگی منحصر به فرد این لباس‌ها در راحتی در طراحی آن‌ها و همین‌طور سازگار بودن با محیط زیست هست. دو تن از مشهور‌ترین طراحان مد دنیا در برند شخصی سلنا گومز مشغول به کار شدند و طی مدت سه سال توانستند طراحی‌های لباس‌های برند سلنا گومز را به سطح جهانی برسانند.

همراه با سلنا گومز جذاب ترین ستاره جوان هالیوود

این لباس‌ها اغلب لباس‌های اسپرت میباشند به این شکل که بیشتر لباس‌های این برند را تاپ‌های گل‌دار و همین‌طور شلوار جین‌های بسیار آسان تشکیل میدهند. برخلاف لباس‌هایی که در برند سلنا گومز طراحی میشود, گومز علاقه‌مند به پوششی هست که گاهی مناسب افراد چندین سال بزرگ‌تر از سن خودش هست; یعنی معمولا لباس‌هایی را انتخاب میکند که زنان بالای سی و چند سال از آن‌ها بهره گیری می نمایند 

احتمالاً گزینه این سبک پوشش به علت این هست که با دقت به چهره بسیار معصومانه و کم سنی که سلنا گومز دارد اینکار میتواند باعث شود که در سطح اجتماعی بیشتر جدی گرفته شده و وی را به چشم یک بزرگ‌سال ببینند.

به طور کلی اگر از زمان‌هایی که سلنا گومز به علت دشواری های روحی روانی کار خود را رها نموده بود صرفنظر نماییم, این خواننده و هنرپیشه مشهور هالیوودی به طور کلی شخصی بسیار فعال و پر انرژی هست. او همواره در صدر اخبار مربوط به افراد مشهور قرار دارد.

برنامه زندگی سلنا گومز بسیار مشخص هست, یعنی یا مشغول ضبط موسیقی و یا مشغول بازی در فیلم‌ها و سریال‌ها و همین‌طور سینمای هالیوود هست. او هم‌چنین در صنعت مد نیز فعالیت می کنند و با دقت به ثروت فزاینده ای که از کارهایش به دست آورده هست هر وقت که مشغول انجام فعالیت‌های تجاری نیست در حال انجام امور خیریه به نفع کودکان سرتاسر دنیا هست.

همراه با سلنا گومز جذاب ترین ستاره جوان هالیوود

تیپ و استایل سلنا گومز

با دقت به این که سلنا گومز یکی از پرطرفدار‌ترین افراد برای نوجوانان هست, همانند‌هایی از تیپ‌های مورد علاقه وی را برای شما بازگو می کنیم. احتمالا پرطرفدار‌ترین لباسی که سلنا گومز بهره گیری می‌کند کفش‌های کتانی برند کانورس باشد. کفش‌های کتانی برند کانورس برای سلنا گومز بعنوان یکی از ملزومات مهم در پوشش او وجود دارد.

بدین معنی که هرگاه او بخواهد تیپ‌ های ورزشی خاص خود را بپوشد از کفش‌های ورزشی کانورس بهره میبرد. اتفاقا این کفش‌ها جزو برندهای گران نیست و افراد عادی که علاقه‌مند میباشند که تیپ‌های ورزشی خود را شبیه سلنا گومز در نظر بگیرند, میتوانند از این مدل کفش‌ها به راحتی بهره گیری نمایند.

همراه با سلنا گومز جذاب ترین ستاره جوان هالیوود

مسئله دیگری که به نظر میرسد برای سلنا گومز در پوششش اهمیت بسیاری دارد بهره گیری کردن از جوراب شلواری‌های مشکی هست. این جوراب شلواری‌ها را با صندل‌های لژ دار بهره گیری می‌نماید. به طور کلی رنگ‌های تیره, ازجمله رنگ‌های مورد علاقه سلنا گومز هست.

او حتی در شلوارهای پارچه‌ ای فاق بلند معروفش که در شمار زیادی از تصویر‌ های او دیده می شود از رنگ‌ های خاکستری تیره, سورمه ای تیره و یا مشکی برای این شلوارها بهره گیری نموده هست. همین طور بوت های زنانه سلنا گومز نیز از شهرتِ بسیار زیادی برخوردارند. شمار زیادی از دخترانِ نوجوان سرتاسر دنیا بسیار علاقه‌ مند به بهره گیری کردن از بوت هایی میباشند که سلنا گومز از آن‌ها در تیپ‌های مختلفش در فصول سرد سال بهره گیری می نماید.

همراه با سلنا گومز جذاب ترین ستاره جوان هالیوود

همراه با سلنا گومز جذاب ترین ستاره جوان هالیوود

خفن ترین تصویر های اینستاگرامی سلنا گومز

همراه با سلنا گومز جذاب ترین ستاره جوان هالیوود

تصویر های اخیر سلنا گومز،

همراه با سلنا گومز جذاب ترین ستاره جوان هالیوود

تصویر های خفن سلنا گومز،

همراه با سلنا گومز جذاب ترین ستاره جوان هالیوود

همراه با سلنا گومز جذاب ترین ستاره جوان هالیوود

بیوگرافی سلنا گومز،درمورد سلنا گومز

همراه با سلنا گومز جذاب ترین ستاره جوان هالیوود

همراه با سلنا گومز جذاب ترین ستاره جوان هالیوود

 

تنها امکان ارسال نظر خصوصی وجود دارد
تجدید کد امنیتی
نظر شما به هیچ وجه امکان عمومی شدن در قسمت نظرات را ندارد، و تنها راه پاسخگویی به آن نیز از طریق پست الکترونیک می‌باشد. بنابراین در صورتیکه مایل به دریافت پاسخ هستید، پست الکترونیک خود را وارد کنید.