// ۰۵ مهر ۹۶ ، ۲۳:۱۱
ساخت عروسک مبتلا به بیماری پوستی پیسی

پیسی، لک و پیس یا ویتیلیگو یک اختلال تولید رنگدانه است که در آن سلول هایی که رنگدانه تولید می‌کنند در قسمت هایی از پوست، غشاهای مخاطی و شبکیه تخریب شده‌اند. در نتیجه لکه‌های سفید پوست درنواحی مختلف بدن ظاهر می‌شوند.
 
هنرمندان زیادی امروزه سعی می‌کنند چیزی بسازند که هیچکس احساس تنها بودن نکند و به خاطر ظاهر یا شرایط کمیاب خود احساس بدی نکند. کای بلاک، عروسک‌های سفارشی منحصربفردی با الهام از افراد واقعی می‌سازد. جدیدترین اثر زیبای او عروسک‌های شگفت انگیزی با پیسی است. هنرمند پوست این عروسک‌ها را با طرح‌های پیچیده الهام گرفته از زنان و دختران مبتلا به این بیماری و به سبک‌های مختلف برای بچه هایی که مبتلا به این بیماری نادر هستند، می‌سازد. او اعتقاد دارد با این کار دنیا را به جای بهتری تبدیل تبدیل می‌کند.
 
هنرمندی که عروسک‌های مبتلا به پیسی می‌سازد 
 
هنرمندی که عروسک‌های مبتلا به پیسی می‌سازد 
 
هنرمندی که عروسک‌های مبتلا به پیسی می‌سازد 
 
هنرمندی که عروسک‌های مبتلا به پیسی می‌سازد 
 
هنرمندی که عروسک‌های مبتلا به پیسی می‌سازد
تنها امکان ارسال نظر خصوصی وجود دارد
تجدید کد امنیتی
نظر شما به هیچ وجه امکان عمومی شدن در قسمت نظرات را ندارد، و تنها راه پاسخگویی به آن نیز از طریق پست الکترونیک می‌باشد. بنابراین در صورتیکه مایل به دریافت پاسخ هستید، پست الکترونیک خود را وارد کنید.

دیدگاه ها  ۱

 1. زیبا
  زیبا | ۰۶ مهر ۹۶ ، ۱۶:۵۸ | لینک
  حضرت مایکل جکسون هم این بیماری رو گرفته بود
  بیماری که پوست سفید نمیشه بلکه بی رنگ میشه
  • | ۶ مهر ۹۶، ۱۷:۰۲
   بله دقیقا همین طور هست که گفتید... رنگ دانه پوست از بین میره و پوست به این شکل دیده میشه اگر رنگ پوست سبزه یا سیاه و... غیر باشد خودشون نمایان میکنه اما اگر پوست سفید داشته باشی زیاد دیه نمیشه.... و جای خونده بودم سیستم ایمنی کسانی که این بیماری پوستی رو دارند بالاست و اصلا این بیماری پوستی واگیر نیست....