// ۲۵ مرداد ۹۶ ، ۲۱:۲۸

طراحی های زیبا و خیال انگیز از لباس سنّتی زنان در شاخ آفریقا

طراحی جدید او پُر از جزئیات، گلدوزی های ظریف و استفاده از پارچه های براق و روشن است. لازم به ذکر است که قطفان این لباس سنتی زنان مراکش در زمانهای گذشته برای سلاطین و پادشاهان بوده ...

طراحی های زیبا و خیال انگیز از لباس سنّتی زنان در شاخ آفریقااختصاصی «تابناک با تو»؛ خانم "سلما بنعُمر" یک طراح لباس از کشور مراکش است. او یک طراح چیره دست و ماهر می باشد که طراحی های او حتی در کشور فرانسه مورد استقبال قرار گرفته است.
 
او امسال (سال ۲۰۱۷) به طراحی منحصر به فردی دست زده است. اساس این طراحی و ایده ی اولیه ی آن از لباس های سنّتی زنان مراکشی «القطفان» گرفته شده است.  طراحی جدید او پُر از جزئیات، گلدوزی های ظریف و استفاده از پارچه های براق و روشن است. لازم به ذکر است که قطفان این لباس سنتی زنان مراکش در زمانهای گذشته برای سلاطین و پادشاهان بوده، بعد از مدتی به لباس زنان درباری تغییر کارآیی میدهد و پس از گذشت چندین سال با یک سری از تغییرات به لباس عامه ی مردم مغرب تبدیل می شود. در این گزارش با طراحی های "سلما بنعمر" از کشور مراکش همراه باشید.
 
برای دیدن عکس ها در ابعاد بزرگتر روی عکس ها دوبار کلیک کنید. 
 

تنها امکان ارسال نظر خصوصی وجود دارد
تجدید کد امنیتی
نظر شما به هیچ وجه امکان عمومی شدن در قسمت نظرات را ندارد، و تنها راه پاسخگویی به آن نیز از طریق پست الکترونیک می‌باشد. بنابراین در صورتیکه مایل به دریافت پاسخ هستید، پست الکترونیک خود را وارد کنید.