// ۰۲ مهر ۹۶ ، ۱۲:۳۳

اگر یادتان باشد، همین چند وقت پیش بود که تصویری از یک فراری در لباس جنگی دیده بودیم. حالا این بار تصویری از ب‌ ام‌ و X2 منتشر شده که ظاهرش با تمام مدل‌هایی که از این اتاق دیده‌اید، متفاوت است. اگر ماشین‌باز باشید، احتمالا اولین سوالی که به ذهنتان خطور می‌کند در مورد نام اتاق X2 است.

X2 محصول آینده‌ی شرکت ب‌ ام‌ و خواهد بود که هنوز رونمایی و معرفی رسمی نداشته و به روی خط تولید این شرکت هم نرفته است. اما اگر یادتان باشد، پیش از این در مورد دو اتاق X7 و X2 برایتان نوشتیم؛ این که طبق جدیدترین اطلاعات به دست آمده، ب‌ ام‌ و قصد دارد دو اتاق X2 و X7 را به سبد محصولات خود اضافه کند. در نمایشگاه خودرو فرانکفورت امسال شاهد حضور کانسپت X7 هم بودیم.

ب‌ام‌و X2 در لباس متفاوت (+عکس)

ب‌ام‌و X2 در لباس متفاوت (+عکس)

شاید منصفانه نبود که ب‌ ام‌ و فقط به رونمایی کانسپت X7 اکتفا کند، در حالی که برادر کوچک‌ترش را فراموش کرده باشد. به همین دلیل، ب‌ ام‌ و  به تازگی تصاویری از مدل X2 منتشر شده که آن را در لباسی متفاوت و شبیه به خودروهای نظامی و ارتشی نشان می‌دهد. دیدن این خودرو در این لباس حس بیشتری از یک اتومبیل قدرتمند و تهاجمی به بیننده منتقل می‌کند.

ب‌ام‌و X2 در لباس متفاوت (+عکس)

ب‌ ام‌ و X2 از نظر فنی شباهت‌های زیادی به برادر کوچک‌ترش، X1 دارد. در گزارش‌ها آمده که برای بازار آمریکا، احتمالا شاهد عرضه‌ی مدل ۴ سیلندر ۲ لیتری توربوشارژ با حداکثر توان ۲۲۸ اسب‌بخار هستیم. هم‌چنین برای بازار اروپا، مدل‌ ۱٫۵ لیتری توربویزلی عرضه ی‌شود. گفته می‌شود که فروش ب‌ام‌و X2 از سال ۲۰۱۸ شروع می‌شود.

ب‌ام‌و X2 در لباس متفاوت (+عکس)

تنها امکان ارسال نظر خصوصی وجود دارد
تجدید کد امنیتی
نظر شما به هیچ وجه امکان عمومی شدن در قسمت نظرات را ندارد، و تنها راه پاسخگویی به آن نیز از طریق پست الکترونیک می‌باشد. بنابراین در صورتیکه مایل به دریافت پاسخ هستید، پست الکترونیک خود را وارد کنید.