// ۱۸ آذر ۹۶ ، ۰۳:۳۰

سحر قریشی بازیگر مشهور ایرانی و خبر ازدواج هایش فضای مجازی را دقیقا تحت تاثیر قرار داده هست، از طلاق اولش تا ازدواج با خواننده مشهور. از صبح دیروز اخباری مبنی بر ازدواج یک ستاره سینما و ستاره تیم فوتبال پرسپولیس و اهدای یک BMW و و عده یک عروسی پرشکوه توزیع کرده‌اند

ازدواج مجدد سحر قریشی از شایعه تا واقعیت

ماجرای ازدواج سحر قریشی و مهدی طارمی

 چند وقت قبل خبری در مورد ازدواج مهدی طارمی، ستاره پرسپولیس با سحر قریشی، بازیگر سینمادر رسانه‌ ها مطرح شد که به سرعت مورد تکذیب طرفین قرار گرفت ولی سروصدای زیادی به پا کرد.با گذشت چند وقت ازآن موضوع و فراموش شدن جنجال‌هایی که به راه افتاد، احمد ایراندوست،بازیگر سینما پستی در صفحه اینستاگرام خودم توزیع کرد که مجدد ذهن‌ها رابه این سوی کشاند.

ایران‌ دوست با انتشار تصویری از سحر قریشی در لباس عروسی که مرتبط به بخشی از یک فیلم هست،پستی توزیع کرد ودر آن ازدواج وی را با شخصی به اسم مهدی تبریک گفت که ذهن‌ها رابه سوی مهاجم پرسپولیس می برد.این در شرایطی هست که بعضی خبرگزاری ها و بیشماری دیگر از رسانه‌ ها، امروز اخباری با این مضون توزیع کرده‌اند:

فوتبالیست معروف خانواده اش رابه منزل بانوی هنرپیشه فرستاده ودر مراسم خواستگاری رسمی جواب مثبت هم گرفته هست اما پیش از این رخداد این ستاره فوتبال برای همسر آینده‌اش یک BMW نیز خریده هست.بعضی سایتها و کانال ها در شبکه های مجازی مدعی شدند: فوتبالیست معروف خانواده اش را

به منزل بانوی هنرپیشه فرستاده ودر مراسم خواستگاری رسمی پاسخ مثبت هم گرفته استاما پیش از این رخداد این ستاره فوتبال برای همسر آینده‌اش یک BMW نیز خریده هست.

ازدواج مجدد سحر قریشی از شایعه تا واقعیت

آشنایی یکی از بازیکنان معروف فوتبال ایران که در پرسپولیس بازی میکند

با یک هنرپیشه تلویزیونی و سینمایی در انتها باعث جدی شدن ارتباط برای ازدواج این دو باهم شد.طی ماه‌های قبل شایعات بسیار زیادی در مورد این دو ستاره فوتبال و سینما مطرح شد تا جایی که خانواده فوتبالیست مشهور برای خواستگاری به تهران سفر کرده و حتی پاسخ مثبت را هم دریافت کردند!

ازدواج مجدد سحر قریشی از شایعه تا واقعیت

سحر قریشی درکنار مادرش

و اما دو عکس حاشیه ساز : یک بازیگر سینما و تلویزیون ایران، از «لباس سفید» سحر قریشی نوشتو به «آقا مهدی» تبریک گفت، و بعد تکذیب کرد و خواهان پی‌گیری شد!

ازدواج مجدد سحر قریشی از شایعه تا واقعیت

عکس حاشیه ساز اول

ازدواج مجدد سحر قریشی از شایعه تا واقعیت

عکس دوم احمد ایراندوست و سحر قریشی

 

استارت شایعه ازدواج سحر قریشی با مهدی طارمی

ماجرا از کجا آغاز شد؟
مهدی طارمی در دل اردوی اتریش تیم ملی با یک توئیت عاشقانه حسابی خبرساز شد.او نوشت: «یک زن تمام زیبایی هایش را مدیون مردی هست که آن ها را عاشقانه میبیند!» این توئیت حسابی سوژهشد و کلی برایش نوشتند آقای سر به هوا، حتماً خیریتی تو توئیتش بوده هست اما انگار ماجرا خیلی هم

 

تیر هوایی نبوده و حسین ماهینی، همشهری و صمیمی‌ترین دوست فوتبالی مهدی برایش کامنت گذاشته بود: «سی خاطردومادمون، عروسدوس می‌داریم.»

ازدواج مجدد سحر قریشی از شایعه تا واقعیت

ازدواج مهدی طارمی و سحر قریشی

موضع مبهم سحر قریشی درمورد این شایعه

سحر قریشی در خصوص شایعه ازدواج با مهدی طارمی گفت:ازداوجم رابا آقای فوتبالیست نه تایید میکنم و نه تکذیب، چون نمیخواهم با تکذیب کردن این موضوع وادار به گفتگو شوم.

ازدواج مجدد سحر قریشی از شایعه تا واقعیت

پاسخ سحر قریشی به خبر ازدواجش

واکنش تند برادر «سحر قریشی» به ازدواج خواهرش با بازیکن پرسپولیس سپهر قریشی در واکنش به شایعه ازدواج خواهرش نوشت:ما به اجر و هدفمون رسیدیم اگر میخواهید جعل قرار داد و دزدی از بیت‌المال را بایکوت کنید به جای شایعه ساختنبرای خانواده ما راه دیگه رو گزینه کنید ما راضی نیستیم گربه‌های کوچمون هم با سارقان بیت المال نشست وبرخاست کنند.

ازدواج مجدد سحر قریشی از شایعه تا واقعیت

واکنش برادر سحر قریشی به ازدواج خواهرش

صبر مهدی طارمی هم لبریز شد

مهدى طارمى هم در واکنش به شایعه ازدواجش با بازیگر سینما نوشت:آقای ماهینی ببین چه شری درست کردی، یه شمار روانی هم با آبروی مردم بازیمی‌کنند و براشون مهم نیست این مطلب.حسین ماهینی هم در پاسخ نوشت: نگفتم اکنون خوووو در آینده خدا بخواد.بنابر این طبق آنچه که طرفین گفته‌اند گویا این ماجرا شایعه بوده هست.

ازدواج مجدد سحر قریشی از شایعه تا واقعیت

تنها امکان ارسال نظر خصوصی وجود دارد
تجدید کد امنیتی
نظر شما به هیچ وجه امکان عمومی شدن در قسمت نظرات را ندارد، و تنها راه پاسخگویی به آن نیز از طریق پست الکترونیک می‌باشد. بنابراین در صورتیکه مایل به دریافت پاسخ هستید، پست الکترونیک خود را وارد کنید.
بت اسپات