// ۲۸ مرداد ۹۶ ، ۲۱:۵۲

معجزه‌ای به نام جوراب شلواری

جوراب شلواری‌ها، همانطور که اینجا گفته‌ام، دوستانی مهربان و همراه برای روزهای سرد سال هستند. دوستانی عیب‌پوش و محافظ که نه تنها تو را گرم می‌کنند، بلکه خوب می‌دانند چگونه تو را از آن چه که هستی زیباتر و جذاب‌تر نشان بدهند و اصلا نمی‌شود که توی کمد هر خانم خوش‌پوشی چندین و چند عدد از این موجودات نرم و لطیف در رنگ‌ها و پترن‌های مختلف وجود نداشته باشد!

18202206_3969

آنها معجزه‌ی لاغری هستند:

فرض کنید مشغول آماده شدن برای رفتن به یک مهمانی یا اُپنینگ یک نمایشگاه هستید و در آن لحظه‌ی بخصوص کمی احساس چاقی می‌کنید. فکر می‌کنید چه چیزی جز یک جوراب شلواری ضخیم مشکی مات توانایی این را دارد که در یک لحظه شما را دو کیلو لاغرتر از واقعیت نشان بدهد؟!؟

همراه لباس‌هایی با رنگ‌های درخشان:

yellow_dress

حتما برای شما هم پیش آمده که مدت‌هاست یک لباس خیلی خواستنی با یک رنگ ویژه مثلا زرد خریده‌اید و هنوز که هنوز است جسارت پوشیدنش را پیدا نکرده‌اید. باید بگویم که این بار هم یک جوراب شلواری سیاه مات به کمکتان خواهد آمد و به همراه یک کت مشکی و یک جفت بوت ترکیبی ایجاد خواهد کرد که شما با اعتماد به نفس بیشتری لباس زیبای زردتان را به تن کنید.

جوراب شلواری‌های خیلی نازک:

بخاطر نازکی بیش از حد این جوراب‌ها خیلی بهتر است که آنها با یک پیراهن نسبتا پوشیده‌تر و جدی‌تر پوشیده شوند تا کنتراست مناسبی را ایجاد کرده و یکدیگر را تا حدودی خنثی کنند.

جوراب شلواری‌های رنگی:

آنها قادرند هر لباسی را به یک لباس خاص و منحصربه‌فرد تبدیل کنند. برای همین این بار یکی از آن پیراهن‌های مشکی که مدت‌هاست از چشمتان افتاده را به همراه یک جوراب مثلا زرشکی بپوشید و ببینید چقدر همه‌چیز به نظرتان متفاوت خواهد آمد.

با رنگ‌ها بازی کنید.

اصولا جوراب‌شلواری باید در تکمیل پیراهن شما حرف بزند. برای همین تصمیم بگیرید که چگونه رنگ پیراهن و جورابتان را ست کنید. اگر می‌خواهید حسابی در مهمانی بدرخشید و رنگ‌هایتان از چشم‌ها دلربایی کند، می‌توانید به سراغ این ترکیب‌ها بروید:de90aa1603cd0a65e7a09f8be848e3c7

بنفش و طلایی

قرمز و سبز

آبی کاربنی و نارنجی

سبز، زرد و قهوه‌ای

هر رنگی کار نمی‌کند:

درست است که ردیف جوراب شلواری‌ها در کنار هم بسیار جذاب و دلربا هستند اما مثلا جوراب‌شلواری سفید فقط وقتی کاربرد دارد که شما قرار باشد به کلاس باله بروید، آن هم در صورتی که پاهای خیلی خیلی لاغری دارید.

تنها امکان ارسال نظر خصوصی وجود دارد
تجدید کد امنیتی
نظر شما به هیچ وجه امکان عمومی شدن در قسمت نظرات را ندارد، و تنها راه پاسخگویی به آن نیز از طریق پست الکترونیک می‌باشد. بنابراین در صورتیکه مایل به دریافت پاسخ هستید، پست الکترونیک خود را وارد کنید.