// ۱۰ مرداد ۹۶ ، ۰۹:۴۷

شهر ژنو سوئیس به زودی چگونگی شارژ یک خودروی الکتریکی را با گسترده کردن اتوبوس‌های الکتریکی جدید و جایگاه‌های Flash-charging به دنیا نشان خواهد داد.

 به گزارش پدال، شبکه حمل‌ونقل عمومی شهری قراردادی ۱۶ میلیون دلاری را با پیمانکاری به امضا رسانده تا شبکه‌ای از ایستگاه‌های شارژ را که نیروی اتوبوس‌ها را تأمین می‌کنند بسازد. در این مسیر که از فرودگاه ژنو شروع می‌شود ۱۳ ایستگاه شارژ دیگر نیز ساخته خواهد شد.

 اخبارخودرو,خبرهای خودرو,اتوبوس شارژی 
اخبارخودرو,خبرهای خودرو,اتوبوس شارژی 
زمانی که اتوبوس برای پیاده و سوار کردن مسافران در این ایستگاه‌ها توقف می‌کند، به‌طور خودکار تنها در مدت ۱۵ ثانیه اتوبوس شارژ می شود و قدرت کافی برای رسیدن به ایستگاه بعدی را به دست می‌آورد. به لطف شارژرهای ۶۰۰ کیلووات ساعتی (۵ برابر سریع‌تر از تسلا)، اتوبوس‌ها قادر خواهند بود تا در پایان خط تنها در مدت ۵ دقیقه دوباره شارژ شوند.
اخبارخودرو,خبرهای خودرو,اتوبوس شارژی
اخبارخودرو,خبرهای خودرو,اتوبوس شارژی

پیمانکار این پروژه می‌گوید: “ما به خاطر چنین تکنولوژی پیشرفته‌ای که امکان حمل‌ونقل عمومی پاک و آرام را مهیا می‌کند بسیار مفتخریم. این تکنولوژی مدلی برای حمل‌ونقل شهری آینده را ترسیم کرده و دید جابجایی پایدار برای دنیایی بهتر را تقویت می‌کند. به عنوان بخشی از قدم بعدی استراتژی، ما متعهد شده‌ایم که راه‌حل‌های متمرکز بر مصرف‌کنندگان و تکنولوژی‌هایی را توسعه دهیم که به کاهش اثرات زیست‌محیطی کمک کند.”

تنها امکان ارسال نظر خصوصی وجود دارد
تجدید کد امنیتی
نظر شما به هیچ وجه امکان عمومی شدن در قسمت نظرات را ندارد، و تنها راه پاسخگویی به آن نیز از طریق پست الکترونیک می‌باشد. بنابراین در صورتیکه مایل به دریافت پاسخ هستید، پست الکترونیک خود را وارد کنید.