// ۳۱ ارديبهشت ۹۸ ، ۱۹:۲۶

امروزه ما در دنیایی زندگی میکنیم که ارتباطات در زندگی انسان نقش بسیار مهمی دارند.در طول زمان ارتباط با یکدیگر به شیوه های زیادی انجام میشد که در این دوره ارتباطات بصورت چت هست.و اما چت چیست؟چت به زبان فارسی به معنای گپ زدن با یکدیگر هست که در عصر ارتباطات به  گفتگوی آنلاین در یک  فضای مجازی بین دو یا چند نفر را چت میگویند.(چت) یا گفتگوی اینترنتی پدیده ای نوین و نوظهور است که به سرعت در کشور ما فراگیر شده و در میان اقشار مختلف جامعه پیر و جوان و کودک همه را جذب خود کرده است. در این مطلب قصد داریم یکی از  چت روم های فارسی ایرانی را به شما معرفی کنیم. چت روم پارسی گپ یک اتاق گفتگو با زبان فارسی است که شما کاربران ایرانی و فارسی زبان از سراسر ایران و حتی جهان با ورود به این چت روم میتوانید ساعت ها بصورت رایگان با دوستان و آشنایان خودتون بصورت عمومی و خصوصی و همچنین صوتی و یا تصویری  چت کنید.شما در این چت روم میتوانید بصورت ریل تایم با دوستان ، آشنایان و خانواده گفتگو کنید.چتروم فارسی پارسی گپ دارای قالبی کاربر پسند میباشد که حس خوبی به شما هنگام چت کردن منتقل میکنه چت شلوغ پارسی گپ دارای سیستم درجه بندی کاربر بر اساس فعالیت میباشد که کاربران فعال تر دارای درجه های بالا تر میباشند. شما در پارسی گپ میتوانید فونت نوشتاری خود را تغییر دهید و هنگام گفتگو از استیکر و شکلک نیز استفاده کنید.چت روم پارسی گپ با آدرس (http://www.parsigap.com/) قابل دسترس است.شما همچنین میتوانید با جستجوی کلمه پارسی گپ و یا پارسی چت در موتور جستجوگرتون به این چت روم دسترسی داشته باشید.

 

در ایران و حتی دنیا چت روم های زیادی وجود دارد که شاید برای شما سوال باشد چرا چت روم پارسی گپ؟ در بسیاری از چت روم ها بدلیل عدم داشتن امنیت روانی و انتشار اطلاعات کاربران موجب شده کاربران چت روم ها هنگام انتخاب چت روم مورد نظرشون دچار تردید بشند اما در چت روم پارسی گپ امنیت فوق العاده با مدیریت دقیق و قوی شما کاربران میتوانید با خیال راحت چت کنید.در چت روم پارسی با نظارت 24 ساعته ناظران و مدیران از ورود افراد مزاحم و متخلف به چت روم جلوگیری میشود.خوب است که بدانید چت روم فارسی پارسی گپ در سال 89تاسیس شده و دارای قدمت زیادی میباشد که باعث محبوبیت این چت روم در میان کاربران ایرانی شده است.

تنها امکان ارسال نظر خصوصی وجود دارد
تجدید کد امنیتی
نظر شما به هیچ وجه امکان عمومی شدن در قسمت نظرات را ندارد، و تنها راه پاسخگویی به آن نیز از طریق پست الکترونیک می‌باشد. بنابراین در صورتیکه مایل به دریافت پاسخ هستید، پست الکترونیک خود را وارد کنید.