// ۱۱ فروردين ۹۷ ، ۲۰:۵۸

یک دامپزشک تایلندی مرغی سرکنده را در استان «راتچابوری» تایلند کشف کرد و هم اکنون از آن مراقبت می‌کند.

به گزارش سایت سرگرمی چفچفک به نقل از دیلی میل، یک دامپزشک به نام «راون تانگ» حدود یک هفته پیش یک مرغ بدون سر را در منطقه ای در استان «راتچابوری» تایلند کشف کرد و پذیرفت که از این حیوان بی سر نگهداری کند. این مرغ استثنایی هم اکنون توانسته است یک هفته بدون سر زنده بماند و در حال حاضر این دامپزشک از آن مواظبت می کند و غذا را از بالا به داخل گردن این مرغ سرکنده می اندازد و به آن داروی آنتی بیوتیک هم می دهد.

مرغی که یک هفته بدون سر زنده مانده است! + تصاویر

این دامپزشک در گفتگو با یک روزنامه محلی گفت: به نظر می رسد این مرغ وضع مناسبی دارد. اگر این حیوان بخواهد زنده بماند، من هم به آن غذا می دهم. این مرغ یک «جنگجوی واقعی» است.

مشخص نیست که این مرغ چگونه سرش را از دست داده است؛ اما به نظر می رسد که مورد حمله یک حیوان وحشی قرار گرفته است. تاکنون مرغ های بدون سر زیادی در جهان کشف شده اند که توانسته اند حتی با وجودِ نداشتنِ سر تا چند وقت زنده بمانند. مرغی که توانست بدون سر طولانی ترین زمان ممکن را زنده بماند «مایک» نام داشت که 18 ماه با این شرایط در یوتای آمریکا زندگی کرد.

مرغی که یک هفته بدون سر زنده مانده است! + تصاویر

مرغی که یک هفته بدون سر زنده مانده است! + تصاویر

تنها امکان ارسال نظر خصوصی وجود دارد
تجدید کد امنیتی
نظر شما به هیچ وجه امکان عمومی شدن در قسمت نظرات را ندارد، و تنها راه پاسخگویی به آن نیز از طریق پست الکترونیک می‌باشد. بنابراین در صورتیکه مایل به دریافت پاسخ هستید، پست الکترونیک خود را وارد کنید.