// ۰۲ مرداد ۹۶ ، ۱۴:۴۰

آرایش ابروها به شکل سیم خاردار

مدل ابرو به شکل سیم خاردار : اینستاگرام را می توان یکی از بهترین بسترهای مجازی برای رواج گرایشات جدید در زندگی روزمره انسان ها به شمار آورد. کاربران می توانند به کمک هشتگ های مربوطه، خیلی سریع و به راحتی موجب توسعه و گسترش هر چه بیشتر یک گرایش بشوند؛ فارغ از خوب، بد، جالب، ترسناک، محبوب یا منفور بودن گرایش یاد شده.

 ابروها به شکل سیم خاردار

  ابروها به شکل سیم خاردار مدل ابرو به شکل سیم خاردار در اینستاگرام
در همین راستا، در سال های اخیر مدهای گوناگونی به واسطه این شبکه اجتماعی رواج یافته که کاربران خود را به شکل خاصی آرایش کرده و تصاویرشان را با دیگران به اشتراک می گذارند. به طور مثال می توان به خط براق روی موها یا آرایش های عجیبی که چندان قابل درک نیستند، همانند تتو کردن کک و مک روی صورت، لنزهای عجیب چشمی یا ابروهایی شبیه پر اشاره کرد.
در همین راستا، جدیدترین مد عجیب مرسوم شده در اینستاگرام آرایش آبروها به شکل سیم خاردار است. 
 ابروها به شکل سیم خاردار ابروها به شکل سیم خاردار بنیانگذار این مد، یک آرایشگر به نام «آتنا پاگینتون» است که پس از آرایش ابروهای خود به شکل سیم خاردار، از خود عکس گرفته و در اینستاگرام به اشتراک گذاشته. پس از وی، افراد دیگری نیز به سبک خود ابروهایشان را سیم خارداری کرده و عکس هایشان را به اشتراک گذاشتند و همین روند موجب رواج یافتن این گرایش عجیب شده است.
 ابروها به شکل سیم خاردار

ابروها به شکل سیم خاردار

تنها امکان ارسال نظر خصوصی وجود دارد
تجدید کد امنیتی
نظر شما به هیچ وجه امکان عمومی شدن در قسمت نظرات را ندارد، و تنها راه پاسخگویی به آن نیز از طریق پست الکترونیک می‌باشد. بنابراین در صورتیکه مایل به دریافت پاسخ هستید، پست الکترونیک خود را وارد کنید.